Версія для друку Версія для друку

ПЕТРО ДОБРОМІЛЬСЬКИЙ ЗВЕРНУВСЯ ДО ПРЕЗИДЕНТА З ПРОХАННЯМ ДОПОМОГТИ З ЛІКВІДАЦІЄЮ НАСЛІДКІВ ПАВОДКА

На жаль, останніми роками ми були свідками такого ганебного явища, як масове неконтрольоване вирубування лісів. Звісно, не можна всіх чесати під один гребінець, але хтось просто думав виключно про власні інтереси і дбав про свою кишеню, забуваючи при цьому про наслідки для громадськості і нехтуючи рекомендаціями провідних науковців. Тому й не дивно, що наша область потерпає від паводків. Тут також дається взнаки і те, що протягом останніх семи років на Закарпатті протипаводкова державна програма не фінансувалася зовсім. І це дозволили собі так абсурдно робити в області, яка є чутливою до подібних природних явищ.
Як ми знаємо, 22-23 травня цього року територію Іршавського, Хустського та інших районів Закарпаття внаслідок сильних опадів почало підтоплювати. Це неабияк засмутило жителів цих країв, адже про якийсь дохід від сільгосппродукції та користь від неї для власних потреб доведеться забути. Отак одним махом просто через чиюсь багаторічну недбалість з вирубкою лісу. Постраждали і власне дворогосподарства. Люди роками складали копійку до копійки, щоб обійстя привести в належний вигляд, і отримали такий плювок від природного катаклізму, до якого великою мірою спричинили ті ж несвідомі «любителі» лісів.
У розпачі люди постраждалих сіл, працівники соціальних установ почали звертатись по допомогу в різні органи влади. Велика кількість подібних звернень надійшла на адресу депутата обласної ради Петра Добромільського. Він відразу активно втрутився у процес вирішення проблеми. Підготував депутатське звернення Президенту України Володимиру Зеленському. У цьому зверненні депутат облради просить главу держави взяти на особистий контроль та звернутися до Кабінету Міністрів України про виділення з резервного фонду держави фінансової допомоги на відновлення інфраструктури та компенсацію збитків громадянам постраждалих від паводку районів, а також в найкоротші терміни відновити фінансування протипаводкової програми на Закарпатті.
Варто відзначити, що днями делегація учасників АТО на чолі з головою районної ГО «Захисники рідної Вітчизни» М. Боднарем побували в Адміністрації Президента України Володимира Зеленського. Там наші фронтовики передали звернення депутата обласної ради П.Добромільського щодо паводку та виділення коштів для ліквідації наслідків негоди, яка нанесла мільйонні збитки громадянам, інфраструктурі та сільському господарству. Метою зустрічі було також обговорення з главою держави ситуації навколо того, що до влади рвуться особи, які працювали на Порошенка, що, чесно кажучи, дуже дивно, бо не так давно, ще в середині травня, вони казали, що не збираються жити в державі, в якій президентом буде клоун. А після тріумфальної перемоги Зеленського ці прихвостні попередника, котрий на радість українцям все-таки пішов своїм шляхом, всіма правдами і неправдами хочуть працювати в РДА, ОДА під керівництвом того, кого самі ще лічені дні тому називали клоуном, перевзувшись за два тижні майже у повітрі. Цікаво, як так швидко комусь вдається перефарбуватись, що то в нього за позиція така, та й чи була вона насправді?!
До речі, у результаті паводку постраждали такі населені пункти Іршавщини: Ільниця, Бронька, Суха, Лисичово, Довге, Заріччя, Сільце, Вільхівка, Ч.Потік, М. і В. Раковець, Іршавська ОТГ та Кам’янське. Сума відновлювальних робіт та збитків сягає більше 109 млн. грн.
Детальніше ознайомитися можна на сайті: http://www.dobromilsky.info, https://youtu.be/0FsbNzl41Us

Наш кор.

Ваш отзыв

Ваш коментар