Версія для друку Версія для друку

НАРДЕП ПОТІШИВ ПОШТОВИКІВ ПОДАРУНКАМИ

П’ятого червня до поштовиків неочікувано, як грім серед ясного неба, увірвалося свято. Той, кому доводилось бодай раз долати велику відстань пішки, розуміє, якого здоров’я це вартує. А в листонош така робота – щодня намотувати кілометри і не просто так, а розносити кореспонденцію, товари народного вжитку тощо. І вони просто мусять закривати очі на те, яка погода надворі. Адже клієнт не заслуговує на те, аби чекати, а хоче свій товар чи послугу отримувати вчасно, бо він за все заплатив гроші. Тому давно назріло питання забезпечення листонош транспортом. І роботу їм полегшить, і час зекономить. Саме п’ятого червня і сталася приємна подія. Тридцять шість новеньких велосипедів передали листоношам нашого району. Це стало можливим завдяки депутату Верховної Ради України Валерію Лунченку.
На початку святкової зустрічі із поштовиками директор обласної дирекції «Укрпошти» Сергій Калій поспілкувався із своїми підлеглими в районі. Він доніс до них важливу та цікаву інформацію про співпрацю. Виокремив кілька важливих аспектів, над якими їм потрібно в подальшому працювати. Відтак усі могли задати запитання своєму обласному керівнику.

SONY DSC

У своєму виступі народний депутат В. Лунченко сказав, що цінує нелегку працю листонош, розуміє непрості умови їх роботи. Саме тому і вирішив зробити їм приємний подарунок. Він зазначив, що листоноші нині є своєрідними зв’язківцями із людьми з найвіддаленіших куточків району, а тому їм потрібно допомагати. Народний обранець також розповів учасникам зустрічі про себе та власну сім’ю. На завершення нардеп побажав поштовикам міцного здоров’я, невичерпного щастя, успіхів у всьому.
Начальник центру поштового зв’язку №3 м. Іршава Марта Лендєл каже, що пошта – це велика родина, в якій кожен має певні обов’язки. Своїм одним з основних завдань вона вбачає створення належних умов роботи для кожного працівника. Щоправда, це не завжди вдається настільки, наскільки хочеться, але все одно для цього потрібно докладати усіх зусиль. Вона багато по роботі їздить по району, добре володіє інформацією про ситуацію на місцях. Марта Василівна задоволена, що вдалося знайти спільну мову з нардепом, адже значна частина листонош – її підлеглих — отримали велосипеди, які їм неабияк згодяться.
Начальник Іршавського відділення поштового зв’язку Світлана Чепак теж не приховує задоволення від подарунку від нардепа. Як керівнику міського відділення їй доводилося іноді через форс-мажорні обставини розрулювати ситуації, які не дуже то й вписуються у її функціональні обов’язки. Тому вона на власному досвіді мала змогу переконатися, яка важка праця у її підопічних.
Листоноша Іршави Ольга Кополовець, яка присвятила рідній пошті понад три десятки років свого життя і вважається однією з найдосвідченіших у районі, точно не з чужих слів знає, як воно працювати на цій ниві. З іскоркою в очах каже, що радіє цьому подарунку, як дитина цукерці. У неї вже іноді болять ноги, тому велосипед стане для неї дуже надійним помічником. Вона лагідно називатиме його своїм «моциком».
До речі, велосипеди – це подарунок від народного депутата. За нього ніхто і ні з кого не зніматиме ніякі гроші. Отже, після урочистого зібрання з піднесеним настроєм і таким потрібним подарунком листоноші подалися додому…

Іван ПОШТОВИЙ

Ваш отзыв

Ваш коментар