- Нове життя - https://nz-ir.com -

Знову в трійці лідерів

25 травня на ужгородському стадіоні «Авангард» відбулися фінальні змагання ХІХ обласної спартакіади працівників охорони здоров’я та лікувально-оздоровчих закладів Закарпаття.
В них взяли участь 1100 медиків області, які представляли 45 команд із усіх куточків краю. Змагання проводилися із 14 видів спорту.
Успішно виступила команда комунального некомерційного підприємства «Іршавський центр первинної медичної допомоги», яка зайняла 6 призових місць, зокрема: 1– перше, 4 – другі, 1 – третє місце.
Відкриттям спартакіади став завідувач АЗП-СМ с. Хмільник Іван Якима, який у копилку команди приніс дві нагороди. У змаганнях по гирьовому спорту у ваговій категорії до 70 кг він зайняв перше місце а також став другим у змаганнях із армреслінгу.
Знову, як і в попередні роки, вдало виступила футбольна команда КНП «ІЦПМД». На груповому етапі змагань вона перемогла команду Берегівської районної лікарні із рахунком 4:1, а також у іршавському дербі команду Іршавської районної лікарні з рахунком 5:0.
У півфіналі, в основний час зіграли внічию 0:0 з командою обласної стоматологічної поліклініки. У серії післяматчевих пенальті наші спортсмени перемогли із рахунком 3:1. Дуже напруженим і цікавим виявився фінальний матч, в якому нашими суперниками була команда Мукачівської центральної районної лікарні. Ще за 5 хв. до закінчення основного часу іршавчани перемагали з рахунком 2:1, але не втримали переваги і програли з рахунком 2:3, здобувши «срібло».
Знову, як і на попередніх спартакіадах, порадували легкоатлети. У легкоатлетичному кросі на дистанції 300 метрів друге місце зайняла сімейна медсестра АЗП-СМ с. Сільце Ірина Онисько, покращивши свій минулорічний результат, коли вона була третьою.
У командній першості з цього виду спорту команда КНП «ІЦПМД» стала третьою.
У змаганнях із сімейних стартів нашу команду представляла сім’я Зейкан. І знову, як і торік, виступила дуже сильно і зайняла 2-ге місце.
Хороші результати показали наші спортсмени із інших видів спорту. У змаганнях шашкістів серед жінок молодша медична сестра АЗП-СМ с. Сільце Ганна Король зайняла четверте місце, а серед чоловіків, сімейний лікар АЗП-СМ с. Довге Петро Осійський став п’ятим.
У змаганнях із настільного тенісу у нас п’яте місце серед жінок, а також шосте – серед чоловіків. П’яте місце виборола наша команда з перетягування канату та волейболу (жінки).
За підсумками змагань обласної спартакіади із усіх 14 видів спорту наші спортсмени зайняли 2-ге командне місце серед 45 команд області, поступившись лише сильнішій команді обласної клінічної лікарні ім. Андрія Новака.
Відповідально до проведення спартакіади віднеслися головний лікар КНП «ІЦПМД» Оксана Булеза та голова первинної профспілкової організації Мар’яна Зейкан, які екіпірували команду, а також забезпечили харчування спортсменів та транспортування до місця змагань.

Іван ФЕЛЬЦАН,
учасник змагань.