Версія для друку Версія для друку

Інформація щодо наслідків негоди

Внаслідок несприятливих погодних умов упродовж 21-23 травня 2019 року на території Іршавського району утворилась наступна ситуація:
В с. Лисичово пошкоджено 5 мостових переходів та 1 пішохідний, зруйновано 180 м/п берегоукріплення, підтоплено 55 дворогосподарств, зруйновано дорожне покриття в загальній кількості більше 4 кілометрів. В с. Бронька зруйновано берегоукріплення 210 м/п., в с. Суха пошкоджено 230 м.п корінного берега річки.
В с. Кушниця пошкоджено дорожне покриття до 900 м.п., пошкоджено два мостових переходи на р. Лисичанка та р. Боржава.
В с. Вільхівка затоплено подвір’я ЗОШ- І-ІІІ ст. та підтоплено до 350 га. сільгоспугідь, проводиться обстеження дворогосподарств на предмет виявлення підтоплення колодязів та свердловин.
В с. Заріччя підтоплено 710 га. сільгоспугідь, 75 дворогосподарств, 10 житлових будинків, тепличні господарства.
В с. Кам’янське підтоплено 343 га. сільгоспугідь, в т.ч. озима пшениця 110 га, ячмінь 10 га, кукурудза 76 га., соя 7 га., капуста 0,5 га.
В с. Ільниця, на потічку Яловий, пошкоджено корінний берег, зруйновано пішохідний перехід, тичасово немає автомобільного проїзду до вісім дворогосподарств, на р. Ільничка зруйновано 2 пішохідні переходи, підтоплено 87 дворогосподарств.
В с. Довге пошкоджено гравійне покриття вулиць Маркусів, Куруців, Зелена, та І. Франка, на р. Свинка біля ЗОШ І-ІІ ст. пошкоджено 70 м.п берегоуккріплення, пошкоджено дах ДНЗ № 2, підтоплено підвальне приміщення ЗОШ-І-ІІІ ст. та пошкоджено дах ЗОШ –І-ІІ ст.
В с. В. Раковець пошкоджено дорожне покриття на двох вулицях довжиною 225 м.п., зруйновано берегоукріплення 200 м.п. та мостовий перехід на р. Буковецький потік.
В с. М. Раковець пошкоджено дорожне покриття вулиць Миру, Онуфрія, Шевченка, Молодіжна, Л. Українки протяжністю – 10.5 тис.км. В с. Білки підтоплено 10 га. сільгоспугідь.
В м. Іршава підтоплено 3 вулиці та 12 дворогосподарств.
В с. Негрово пошкоджено дах на ЗОШ- І-ІІ ст;
В с. Осій пошкоджено дах ЗОШ-І ст.;
В с. Сільце підтоплено 30 дворогосподарств, будівля ЗОШ-І-ІІ ст. (з’явилась тріщина на фасадній стіні), пошкоджено дорожне покриття на вул. Виноградна, Садова по довжині 1400 м.п.
В с. Загаття пошкоджено дах ДНЗ № 2. та дах їдальні ЗОШ-І-ІІ ст, (від намокання потріскали стіни).
В с. Ч. Потік пошкоджено дорожне покриття протяжністю 2 км., підтоплено 20 дворогосподарств.
Всього постраждало 17 населених пунктів.
На ліквідації наслідків паводку задіяні були підрозділи Іршавського РВ УДСНС України, Гірське пошуково-рятувальне відділення загону СП ДСНС України та Берегівське МУВГ, станом на 24 травня 2019 року рятувальниками ДСНС проводилась відкачка води з підвальних приміщень приватних житлових будинків, дворогосподарств та сільськогосподарських угідь в кількості близько 14000 м.кб., а саме: в с.Вільхівка працювали АЦ-40 (43253) 247,01, 2 пожежні мотопомпи, 2 автомобілі ПНС-110 та АР-2 ДПРЧ-10 м. Хуст, задіяно 10 чоловік особового складу. Проїзд автомобілів розблоковано з 6.00 год. на всіх напрямках району.

Іван БАНДУРОВИЧ,

провідний фахівець Іршавського РВ У ДСНС.

Ваш отзыв

Ваш коментар