Версія для друку Версія для друку

«…Додай газу, лідере!»

Мотокрос – дещо екстремальний і непередбачуваний вид спорту. Він далеко не кожному по зубах. Без перебільшення, це може підтвердити і голова мотоклубу Іршави Іван Віраг. Він на цій справі, як то кажуть, собаку з’їв. Не просто тренує молодих хлопців, а й сам разом з ними бере участь у різноманітних змаганнях: від районних до міжнародних. Отже, достеменно знає, як організовують різноманітні гонки, пов’язані з ними труднощі та неприємні сюрпризи. А минулої неділі цей спортсмен виступив організатором першого етапу чемпіонату області з мотокросу. Це цікаве дійство, яке проходило на Лозянській горі, зібрало чимало вболівальників.
Як розповів Іван Віраг, останнім часом погода сильно розчаровувала. Кілька разів доводилося приводити до ладу трасу, а черговий дощ, наче помахом чарівної палички і без надмірних зусиль усе зводив нанівець. Слава Богу, у день змагань було сонячно, хоча все ще спортсменам на трасі доводилося пожинати деякі плоди тривалих злив. Мова йде про колії в калюжах. Та попри ці ультиматуми природи, команда іршавчан тренера не підвела і таки багатьом показала, де раки зимують, що не може не тішити. 

Отже, Владислав Віраг зайняв перше місце. Незважаючи на те, що мав падіння, йому вдалося лідирувати. Просто дуже швидко оговтався. Таке враження, що він наче прочитав на вустах багатьох шанувальників: «Вставай і додай газу, лідере!». До речі, Владислав є кандидатом у майстри спорту і змагався у класі МХ2. Та, як відзначили спеціалісти, його виступ був ефектнішим навіть за майстрів спорту у класі МХ1. Іван Віраг та Станіслав Мейсарош у своїх класах були другими. Це теж свідчить про серйозний рівень їх підготовки, бо суперники також не пасли задніх, а затято боролися за «золото».
Варто відзначити, що на Лозянську гору, окрім нашої команди, з’їхалися мотокросмени з Виноградова, Берегова, Ужгорода, Великого Березного, Мукачева, Хуста. Всього одягти майку лідера забажало понад 50 учасників змагань. Вони виконали по два заїзди. Були представлені всі класи з технікою різної кубатури двигуна.
Всі, хто побував на цих змаганнях, не пожалкували точно. Дехто здобув безцінний досвід, а хтось просто отримав масу позитивних емоцій від видовища. За це вони мають бути вдячні організатору змагань Івану Вірагу, а також генеральним спонсорам заходу – братам Петрові та Михайлу Станкам – депутатам райради й облради відповідно. Всі призери отримали кубки, медалі, грамоти та грошові премії. До речі, відчувають спортсмени і постійну опіку голови Іршавської ОТГ Степана Бобика.

Іван КОПОЛОВЕЦЬ.

Ваш отзыв

Ваш коментар