Версія для друку Версія для друку

найбільша загроза у басейнах Боржави та Ужа

Внаслідок сильних грозових дощів, що пройшли в області 20-22 травня і тривають нині, затоплено 870 га сільгоспугідь, 85 дворогосподарств, 31 житловий будинок. Пошкоджено 830 м.п. берегоукріплень і 7 мостових переходів (4 пішохідних). Стався перелив води через три дороги (Мукачево-Рогатин в с. Вільхівка Іршавського району), в с. В.Ком’яти – с. Шаланки на Виноградівщині та в с. Тур’я Пасіка (дорога державного значення Перечин – Свалява).
Загалом удару стихії зазнали 25 населених пунктів у 6-ти районах області.
Як протидіяти стихії, вирішували на засіданні оперативного штабу регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС), яке відбулося в четвер, вранці під головуванням в.о. голови облдержадміністрації Ярослава Галаса.
У нижніх течіях р. Боржава утримуватиметься високий рівень води і підтоплення сільгоспугідь сіл Заріччя, Сільце, Кам’янське, В.Ком’яти, М.Ком’яти, автодорога Шаланки – В.Ком’яти.
Найбільш загрозлива ситуація може скластися у басейні р. Боржава (Іршавський, Виноградівський райони) та Уж (Великоберезнянський, Перечинський, Ужгородський райони та м. Ужгород).
До вжитих раніше термінових заходів щодо подолання наслідків стихії, члени комісії вирішили направити у Виноградівський район пересувну насосну станцію та плавзасоби і організувати за потреби тимчасову евакуацію населення з підтоплених будинків.

с.Лисичево – пошкоджено мостовий перехід через потічок Яблінець, зруйновано 120 м/п берегоукріплення в урочищі Заріка, зруйновано мостовий перехід через р. Лисичанка та 60 м.п. берегоукріплення, а також пошкоджено міст в ур. Гнила;
с.Бронька – зруйновано 210 м.п. берегоукріплення р.Красна;
с. Суха – пошкоджено 230 м.п. корінного берега річки;
с.Вільхівка – підтоплено 50 Га сільгоспугідь
м.Іршава – с.Сільце – підтоплено 35 Га сільгоспугідь;
с.Заріччя, урочища Віраж, Морва та Легелив – підтоплено 410 га сільгоспугідь;
с. Кам’янське – підтоплено 80 Га сільгоспугідь;
с.Ільниця – пошкоджено корінний берег потічка Яловий.
с.Довге – пошкоджено 70 м/п берегоукріплення на р. Свинка;
с.Вільхівка – перелив води через автошлях державного значення Мукачево-Рогатин протяжністю близько 150 м та заввишки 10 см. Рух призупинено.

За матеріалами прес-служби ОДА та У ДСНС в області

Ваш отзыв

Ваш коментар