- Нове життя - https://nz-ir.com -

Іршавський райЦПР у профспілковій спартакіаді освітян району!

Протягом навчального року команда первинної профспілкової організації Іршавського районного центру позашкільної роботи (директор І.І.Терпай, голова ППО О.Д.Боднар) активно брала участь у ХІХ профспілковій освітянській спартакіаді.
Слід завважити, що це перша спартакіада, у якій ми брали участь як новостворена профспілкова організація, але не перша для членів профспілки.
Цього року проведено 5  спортивних змагань з таких видів: волейбол, дартс, стрільба, сімейні старти, туризм. Ми не пропустили жодного з них, що і відіграло важливу роль у кінцевому результаті. У спорті перемагає сильніший та досвідченіший, але з власного досвіду, як голова профспілки вже більше 10 років, можу наголосити, що не останнім фактором у змаганнях стає так-зване везіння. А фортуна цього разу була на нашому боці.
Хоча не у всіх видах змагань ми посідали призові місця, але у загальному підсумку спартакіади команда нашої профорганізації зуміла вибороти почесне ІІІ – тє місце !
Дякую всім членам профспілкової організації за активну підтримку, а команді за участь та жагу до перемоги у змаганнях! Думаю, і надалі ми будемо активними учасниками освітянської спартакіади, адже це не тільки пропаганда здорового способу життя, активного відпочинку, але і можливість поспілкуватися, відчути здоровий спортивний дух, конкуренцію та вдосконалювати свою майстерність з окремих видів спорту.

Ольга Боднар,
голова ППО Іршавського райЦПР