Версія для друку Версія для друку

XV-ті районні змагання з велосипедного туризму

Проведені XV-ті районні змагання з велотуризму серед гуртківців, присвячені Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Привітати юних велотуристів прийшли головний спеціаліст відділу освіти Іршавської РДА А.Андрішко, голова РК профспілки працівників освіти О.Попович, директор Іршавської автомобільної школи І.Мушка, на території якої і проходив перший етап змагань.
Учасниками заходу стали 28 команд загальноосвітніх шкіл району. За програмою змагань велосипедисти змагалися на трьох дистанціях: фігурне водіння велосипеда, тріал та велоралі.
Розпочалися змагання із фігурного водіння. Дистанція фігурного водіння велосипеду полягала в проходженні фігур: вісімка, круг, зигзаг, качелі, змійка, створ, стоп-лінія. Юнаки та дівчата на особисто-командній дистанції відмінно продемонстрували свої можливості, вміння та показали такі результати:
І-ше місце серед дівчат молодшої вікової групи зайняла Антоніна Шпак (Зарічанська ЗОШ І-ІІ ст., кер. М. Юхимчук);
ІІ-ге місце – Богдана Терпай (Ільницька ЗОШ І-ІІІ ст., Л. Осійська);
ІІІ-тє місце – Катерина Яцканич (Малораковецька ЗОШ І-ІІІ ст., Л. Попович).
Серед юнаків І-ше місце виборов Юрій Фущіч (Сілецька ЗОШ І-ІІ ст., М. Терпай);
ІІ-ге місце – Михайло Ваш (Сілецька ЗОШ І-ІІ ст., М. Терпай);
ІІІ-тє місце – Іван Терембець (Довжанська ЗОШ І-ІІІ ст., О. Боднар).
У старшій віковій групі поміж дівчатами І-ше місце у Діани Цогла (Білківська ЗОШ І-ІІІ ст.);
ІІ-ге здобула Олександра Сливка (Довжанська ЗОШ І-ІІІ ст., О. Боднар);
ІІІ-тє виборола Наталія Скраль (Ільницька ЗОШ І-ІІ ст., А. Староста).
Серед юнаків:
І-ше місце виборов Іван Клюса (Ільницька ЗОШ І-ІІІ ст., О. Осійський);
ІІ-ге посів Євген Мотиль (Довжанська ЗОШ І-ІІІ ст., О. Боднар);
ІІІ-тє – Валентин Ісак (Довжанська ЗОШ І-ІІІ ст., О. Боднар).
Після «фігурки» всі команди стартували на дистанції «Велоралі». Завдяки Олегу Поповичу – голові РК профспілки працівників освіти району та директору райЦПР Івану Терпаю була розроблена та поставлена дистанція, зроблена контрольна карта – основний документ велоралі, у яку судді заносили відомості про проходження всіх етапів. Юним велосипедистам довелося подолати більше як 9 км. відстані (м.Іршава – околиці с.Ільниця – с.Дубрівка), знайти 8 контрольних пунктів і виконати 4 додаткові завдання: визначити азимут, пройти тести з надання першої медичної допомоги, показати свої знання з правил дорожнього руху та виміряти відстань на певній ділянці траси. За результатом цього етапу переможцями стали команди:
І-ше місце у молодшій віковій групі виборола команда гуртка «Літературне краєзнавство» при Греблянській ЗОШ І-ІІ ст.. у складі: Василя Римара, Валентина Корпоша, Ніколетти Фущич (кер. О. Терпай);
ІІ-ге місце – у команди гуртка «Юні туристи-краєзнавці» Зарічанської ЗОШ І-ІІ ст. у складі: Михайла Шпака, Антоніни Шпак, Юрія Катринця (М. Юхимчук);
ІІІ-тє місце у команди гуртка «Пішохідний туризм» при Довжанській ЗОШ І-ІІІ ст. у складі: Романа Боднара, Івана Терембець, Валерія Прокопа (О. Боднар).
Серед старших велосипедистів І-ше місце у команди Ільницької ЗОШ І-ІІІ ст. у складі: Олександра Марковція, Діани Цогла, Івана Клюси (О. Осійський);
ІІ-ге місце – у команди Великораковецької ЗОШ І-ІІІ ст. у складі: Дениса Половки, Аліни Поляк, Владислава Марущинець (М. Половка);
ІІІ-тє місце – у команди Довжанської ЗОШ І-ІІІ ст. у складі: Валентина Ісака, Євгена Мотиля, Олександри Сливки (О. Боднар).
Після фінішу ралі у Дубрівці, на базі ЗОШ І- ІІІ ст. (директор В. Веждел) розпочалися змагання на дистанції «Велотріал», де дітям віртуозно довелося долати природні та штучні перешкоди. Цей етап проходив у формі естафети. З найкращими результатами виступили такі команди у молодшій групі:
І-ше місце – гурток «Юні туристи-краєзнавці» при Великораковецькій ЗОШ І-ІІ ст. у складі: Владислава Коцана, Каріни Кепша, Вадима Половки (М. Боршош);
ІІ-ге місце у команди «Літературне краєзнавство» при Греблянській ЗОШ І-ІІ ст.;
ІІІ-тє місце у команди гуртка «Юні туристи-краєзнавці» Зарічанської ЗОШ І-ІІ ст. у вже згаданих складах і керівників.
Серед старших команд І-ше місце у команди Довжанської ЗОШ І-ІІІ ст.;
ІІ-ге місце у команди Ільницької ЗОШ І-ІІІ ст.;
ІІІ-тє місце у команди Приборжавської ЗОШ І-ІІІ ст. гурток «Пішохідний туризм» у складі: Олександра Панька, Михайла Повха, Антоніни Урсти (М. Петровцій).
І нарешті, фінал. За трьома результатами комплексних змагань з велотуризму у загальнокомандному заліку з-поміж молодших учасників переможцями стали :
І-ше місце у команди гуртка «Юні туристи-краєзнавці» Зарічанської ЗОШ І-ІІ ст..;
ІІ-ге – у команди «Літературне краєзнавство» при Греблянській ЗОШ І-ІІ ст.;
ІІІ-тє посів гурток «Юні туристи-краєзнавці» при Великораковецькій ЗОШ І-ІІ ст.
Серед старших учасників перемогу вибороли:
І-ше місце у команди гуртка «Спортивне орієнтування» при Ільницькій ЗОШ І-ІІІ ст..;
ІІ-ге місце у команди Довжанської ЗОШ І-ІІІ ст. (гурток «Пішохідний туризм»);
ІІІ-тє місце посіла команда гуртка «Пішохідний туризм» Великораковецької ЗОШ І-ІІІ ст.;
Всі переможці у особисто-командних видах змагань були нагороджені грамотами Іршавського райЦПР, а у загальнокомандному заліку – грамотами відділу освіти Іршавської РДА.
Наступні змагання з техніки пішохідного туризму традиційно будуть проводитися у с. Імстичево!
До зустрічі!

Ольга Боднар,
завідувач туристсько-краєзнавчого відділу.

Ваш отзыв

Ваш коментар