Версія для друку Версія для друку

Традиційна Великодня акція

Добро, милосердя, любов до ближнього проявляють своєю працею працівники Іршавської районної організації Товариства Червоного Хреста України.
Особливо це відчувають малозабезпечені громадяни краю в святкові дні Великодньої Пасхи. Адже наш Творець учить нас творити на землі любов один до одного, спрямувати наш життєвий шлях до добра і милосердя.
Товариство Червоного Хреста України продовжує роздавати подарунки до свята Пасхи, яку святкують християни східного обряду. Традиційна благодійна акція, яка допоможе сім’ям з числа незахищених верств населення: продуктові набори, Пасхи.
Іршавською районною організацією Товариства Червоного Хреста України роздано 35 продуктових наборів та 60 пасок підопічним Червоного Хреста.
Малозабезпечні громадяни, які не змогли самі прийти і отримати Великодню допомогу одержали її вдома з рук учнів-волонтерів загальноосвітньої школи №2 м. Іршава .
Щира подяка нашим благодійникам, підприємцям за допомогу. Вдячність волонтерам та Віталії Попович педагогу-організатору за підтримку діяльності Червоного Хреста.
Світло любові Воскресіння Христового нехай завжди буде у наших серцях, у проявах любові до ближнього.

Наталія Береш,
в.о.голови Іршавської РО ТЧХУ.

Ваш отзыв

Ваш коментар