- Нове життя - https://nz-ir.com -

ЛОВИСЯ, РИБКО, ВЕЛИКА І МАЛА….

Минула неділя виявилася примхливою на погоду. Із самого ранку накрапував дощ. Але це ніскільки не завадило проведенню особисто-командної першості району з риболовецького спорту. Уже традиційно турнір проходив у мальовничому куточку нашого краю – на собатинських озерах. Організатором змагань більше десятків літ виступає Іршавська районна організація Українського товариства мисливців і рибалок.
– Незважаючи на негоду, – каже голова районно

ї організації УТМР Іван Барнак, – позмагатися у риболовлі виявили бажання вісімнадцять низових колективів. У кожній команді було по троє учасників, плюс юніори – в основному їх діти. Відрадно, що серед них були і дівчатка. 

Перед початком змагань голова суддівської колегії Юлій Керечанин розповів про умови їх проведення. Зокрема, лов риби проводився з берега одною вудочкою або спінінгом з одним гачком.Дозволялося застосовувати будь-які штучні приманки.
Відрадно відзначити, що крім риболовів було багато вболівальників. Їх навіть не брав дощ, який часом лився, мов з відра.Відведений час, а це рівно дві години, пролетів дуже швидко. І ось настала найрадісніша мить – зважування риби. Десятки очей пильно спостерігали за покажчиком ваги. Тут кожен грам був на вагу золота. Юлій Карлович і його помічник, член президії райради УТМР Іван Воскобійник бездоганно, без порушень провели турнір.До речі, спійману рибу після зважування відпустили у ставок. Це були коропи, карасі, білий амур і товстолобики.
Підсумки проходили уже під спеціально накритим навісом. Привітавши усіх з успішним проведенням змагань, Іван Антонович назвав переможців.Перше місце виборола команда Кам’янського низового колективу. Другими були рибалки Сілецького низового колективу. Третю сходинку посів Зарічанський низовий колектив.
Серед юніорів теж точилася боротьба. Тут кращим був Ільницький низовий колектив. Другу сходинку посів Іршавський низовий колектив. Третім був Брідський низовий колектив.
Найбільшу рибу спіймав Станіслав Савко з Ільниці. Було відзначено також найстарішого учасника змагань – Віктора Пєтухова з Іршави та наймолодшу –Ангеліну Олексик з Броду.
Серед найбільш активних учасників турніру відзначено Василя Кополовця з Довгого та Івана Лупака із Сільця.
Переможців відзначено грамотами Іршавської районної організації УТМР та цінними подарунками – рибальськими снастями. Спонсором змагань уже традиційно виступає сім’я Терновці з Кам’янського.
Не обйшлося тут і без бограча. Про це подбала єгерська служба. Поки учасники турніру змагалися у риболовлі, вони готували смачний обід. До цього доклали свої сили, талант, навички і енергію Іван Попович, Василь Боднар, Олександр Сарай, Іван Бажів та Ганна Веждел.
Переможці турніру візьмуть участь в обласних змаганнях.

Василь ШКІРЯ.