Версія для друку Версія для друку

ПРИЗЕРИ ЗНАКОВИХ ЗМАГАНЬ

Новий сезон для мотокросменів з Іршави розпочався насичено. Нещодавно з невеликою різницею у часі побували на двох важливих і знакових змаганнях. А вже зараз готуються до участі у чемпіонаті Європи, що проходитиме у травні в м. Ковель Волинської області.
Наприкінці березня у Берегові відбувся ІІ етап кубка України з мотокросу західного регіону. За звання кращого приїхало поборотися чимало команд. Через велику пилюку учасники змагань виконали по одному заїзду. На цих змаганнях відзначилися й іршавчани. Станіслав Мейсарош зайняв 2 місце. Іван Віраг – на 3 місці. Владислав Віраг посів 5 сходинку.
Вже на початку квітня у м. Бучач проходив відкритий чемпіонат Тернопільської області з мотокросу. Позмагатися за лідерство зібралася майже сотня спортсменів. Вони представляли команди Києва, Львова, Івано-Франківська, Тернополя, Чернівців, Закарпаття. Боротьба видалася запеклою, адже кожен учасник не бажав здаватися до останнього. Достойно виступили батько та син Віраги з Іршави. Іван виборов друге місце, а Владислав узяв «бронзу».
За словами тренера мотоклубу Іршави Івана Вірага, радує, що його вихованці вже традиційно не випадають з обойми призерів. Це вкотре підтвердили чергові етап кубка та чемпіонат. Він дуже задоволений організацією змагань у Бучачі. Трасу добре полили. Всі переможці отримали грамоти та призи. Зрештою, все проходило злагоджено, і ніхто ні на кого не кричав.
Відрадно, що для розвитку мотокросу у районі підкладає плече допомоги голова Іршавської об’єднаної територіальної громади Степан Бобик.

Іван КОПОЛОВЕЦЬ

Ваш отзыв

Ваш коментар