Версія для друку Версія для друку

ПОНАД ДЕСЯТЬ ТИСЯЧ ПАСОК ДЛЯ НУЖДЕННИХ

Іршавське молодіжне братство імені Іоанна Предтечі, яке очолює архімандрит Агапіт Шпиняк, відоме на теренах району проведенням різноманітних благодійних акцій з благословення митрополита Мукачівського та Ужгородського Феодора. До прикладу, чотири роки тому організували безкоштовне випікання пасок для нужденних. Тоді головний атрибут Великодня отримало до 300 жителів нашого району. Цьогоріч вже замахнулися на рекордну кількість – десять тисяч двісті пасок.
На таку акцію активно відгукнулися жителі Іршавщини, решти регіонів Закарпаття та інших областей. Переказували кошти, приносили муку, яйця, олію, присипки, маргарин тощо. Випіканням пасок займалося згадане братство та всі охочі допомогти. Пекарню у безкоштовну оренду надав Свято-Іллінський храм м. Іршава (о. Михаїл Юрина).
Пасочки для багатодітних і знедолених отримали майже всі сільські ради району. Окрім цього, ними забезпечили Ільницьку гімназію (колишня школа-інтернат), Імстичівську спецшколу, райлікарню, обласну дитячу лікарню, тубдиспансер у Довгому, психоневрологічні диспансери Мукачева, будинки для пристарілих, школи-інтернати, дитячі будинки, дітей з особливими потребами кількох районів, а також Ужгородське СІЗО.
Як зазначив архімандрит Агапіт, всі, хто долучився до цієї акції, мають велике серце. Вони зробили важливий крок назустріч милосердю. Хай Бог їм воздасть сторицею.

Іван КОПОЛОВЕЦЬ

Ваш отзыв

Ваш коментар