Версія для друку Версія для друку

Відбувся ІІ (районний) етап національно-патріотичної гри «Патріот»

Історичні події, що відбувалися і відбуваються в Україні на протязі останніх років – Революція Гідності, боротьба за територіальну цілісність, незалежність України, за право жити, навчатись, працювати у демократичній, правовій державі – підняли на поверхню глобальні проблеми суспільства. Частина таких проблем так чи інакше пов’язана з недостатнім рівнем національної свідомості різних поколінь українців, з викривленим трактуванням окремих історичних фактів нашої держави. Виходячи з вищезазначеного, патріотизм на даний час є особливо гострою потребою. Критеріями патріотизму є любов, вірність і служіння Батьківщині, турбота про забезпечення цілісності і суверенітету України, піклування про її постійний розвиток на шляху демократичного національного відродження, сприяння гармонізації державних, суспільних та особистісних інтересів у повсякденному житті. У випадку загрози патріотизм проявляється у готовності служити Україні, встати на її захист.
У 2017 році за ініціативи голови районної ради Віктора Симканинця, депутатів районної ради та начальника відділу освіти Іршавської райдержадміністрації Є. М. Яцканич розроблена Програма районного національно-патріотичного заходу серед дітей та юнацтва «Патріот».
Даний захід проводиться під егідою Іршавської районної ради спільно з відділом освіти та відділом охорони здоров’я РДА.
21 березня цього року проведено у шести школах району кущові змагання національно-патріотичної гри «Патріот», участь у якій взяли практично всі школи району, які боролись за вихід у фінал.
16 квітня 2019 року відбувся ІІ (районний) етап національно-патріотичного заходу. Участь у ньому взяли шість команд – переможців І (зонального) етапу: Великораковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів «Оріяна», Ільницька ЗОШ І-ІІІ ступенів «Маки», Сілецька ЗОШ І–ІІІ ступенів «Сонячне Закарпаття», Кушницька ЗОШ І-ІІІ ступенів «Вільний птах», Кам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів «Козачата», Ільницька ЗОШ І-ІІ ступенів «Нескорені».
Дійство пройшло в районному будинку культури. Виступ команд оцінювало журі, яке очолював голова районної ради Симканинець Віктор Андрійович.
Команди змагалися у таких номінаціях: презентація команди, комбінована естафета, вокальний конкурс, творчий конкурс, вікторина на історичну тематику, домашнє завдання «Майбутнє України – наше майбутнє».
Варто відмітити, що всі команди представлені на найвищому рівні. У кожне завдання учні та їх наставники вклали масу зусиль, старань, переживань, а ще – частинку свого серця. Всі конкурси проходили з мінімальним відривом між командами. Команди «Оріяна», «Маки» та«Сонячне Закарпаття» підійшли до фінального конкурсу з майже однаковими балами. Все вирішилося у вікторині на історичну тематику та на спортивному етапі. Отож, підсумки конкурсу виглядають так:
І місце – Великораковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів «Оріяна»;
ІІ місце – Ільницька ЗОШ І-ІІІ ступенів «Маки»;
ІІІ місце – Ільницька ЗОШ І-ІІ ступенів «Нескорені».
Переможці гри «Патріот» нагороджені цінними подарунками ( І місце – колонка Т2; ІІ місце – телевізор; ІІІ місце – багатофункціональний принтер), які закуплені за кошти, виділені з місцевого бюджету депутатами районної ради. Кожен учасник отримав на пам’ять сувенірну чашку із написом «Патріот-2019».
Глядачі, учасники та члени журі здобули для себе купу позитивних емоцій, гарний настрій. Даний захід став справжнім святом національно-патріотичного духу шкільної молоді Іршавщини.

Прес-служба райради.

Ваш отзыв

Ваш коментар