Версія для друку Версія для друку

Відбулося засідання двадцять першої сесії районної ради VII скликання

11 квітня відбулося засідання двадцять першої сесії районної ради VІІ скликання.
Попередньо проводилися засідання профільних комісій, спільне засідання комісій та президія, під час яких депутати вносили свої пропозиції з питань порядку денного та проектів рішень. У роботі сесії взяли участь працівники виконавчого апарату районної ради, структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і служб району, правоохоронних органів, сільські голови, громадськість.
Перед затвердженням порядку денного присутні вшанували пам’ять полеглих бійців, які захищають країну в зоні проведення операції об’єднаних сил.
Голова ради коротко інформував про виконану роботу депутатами та працівниками виконавчого апарату районної ради у міжсесійний період, озвучив зміни та доповнення до порядку денного сесії.
Після цього Віктор Андрійович надав слово депутату районної ради, голові районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Володимиру Горзову, який від імені голови Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Сергія Червонописького вручив пам’ятні відзнаки «Взірець професіоналізму» голові районної ради Віктору Симканинцю, голові райдержадміністрації Олександру Горіну, керівнику апарату райдержадміністрації Олегу Козенюку та міському голові Степану Бобику. Також за активну громадську діяльність по захисту соціальних прав та гарантій ветеранів, за особисте сприяння діяльності спілки ветеранів Афганістану та з нагоди 30-ї річниці виведення військ з Афганістану Володимир Горзов нагородив почесними грамотами та подяками окремих депутатів районної ради та сільських голів. 
На початку засідання депутати заслухали інформацію начальника Іршавського відділу Хустської місцевої прокуратури Василя Гецко про стан законності на території Іршавського району за підсумками роботи за 12 місяців.
Депутатами районної ради затверджено ряд програм та внесення змін до окремих проектів рішень.
На завершення депутати районної ради заслухали звіт голови РДА з делегованих радою повноважень за 2018 рік та інформацію військового комісара Іршавського РВК щодо проведення чергового призову на строкову службу.

Прес-служба райради

Ваш отзыв

Ваш коментар