Версія для друку Версія для друку

ЛЬВІВ ДО ФАРТУ – САМБІСТАМ З ІРШАВИ

Вже вкотре іршавські самбісти повертаються втомлені і виснажені із всеукраїнських турнірів, але із піднесеним настроєм, привозячи додому призи та золоті нагороди. Так було і недавно, коли вихованці тренера Ільгара Кулієва із Іршавського спортивного клубу «Атлант» привезли із таких змагань зі Львова медалі за призові місця та відзнаки. Рівень турніру був надзвичайно високий: у ньому демонстрували свою майстерність кращі 450 борців сімнадцяти команд із 14-ти міст України. В тому числі із Києва, Харкова, Запоріжжя, Житомира, Одеси, Івано-Франківська та інших, серед яких – Іршава та Ужгород.
Наші земляки Валентин Єшек (72 кг , 2003 р.н.) і Михайло Биба (54 кг. 2005 р.н.) вже вкотре продемонстрували грамотну боротьбу, високий атлетичний рівень підготовки, відмінну техніку володіння складними борцівськими прийомами і нездоланним прагненням до перемоги.
В цілому весь склад іршавських самбістів в черговий раз довів, що може не тільки гідно протистояти на килимі представникам іменитих шкіл із великих міст, але й «класти їх на лопатки». Взаємна підтримка членів самбістської дружини проявилася і в таких досягненнях:Станіслав Павлище – ІІ; Юрій Павлище – ІІІ; Михайло Бокотей – ІІІ; Олександр Лендєл – ІІІ; Сергій Лендєл, Іван Попюрканич і Олександр Бровдій – IV; Станіслав Кепич – V.
Зв участь у турнірі вся команда, очолювана Ільгаром Кулієвим завдячує організаційним та матеріальним зусиллям голови Федерації самбо і дзюдо Іршавського району Віктору Товстому.

Михайло БОРЖАВСЬКИЙ

Ваш отзыв

Ваш коментар