Версія для друку Версія для друку

БІЛКІВЧАНКА ОЧОЛИЛА ПРОФКОМ «КЛУБНИКІВ» РАЙОНУ

Нещодавно відбулося засідання профкому працівників клубних установ району. На ньому переважною більшістю голосів вони обрали собі нового голову. Ним стала директор будинку культури в с. Білки Наталія Юріївна Горзов. А буквально днями ця жінка відзначила ще й день народження. Можливо, з цієї нагоди трохи наперед колеги і зробили їй такий чудовий подарунок. Хоча клопотів у неї тепер додалося, та впевнений, що впорається.
Наталія Юріївна має багаторічний стаж роботи у сфері культури. У серпні мине тридцять п’ять років, як був поставлений перший запис у її трудовій книжці. Вона у 1984 році закінчила Хустське культосвітнє училище. Після цього півтора року працювала завідувачем клубу у присілку Новоселиця, що в селі Ільниця. Відтак тривалий час була художнім керівником у будинку культури Білок. А з 2003 року очолила згадану установу. Має чудові організаторські здібності, у скрутний час вміє «вирулювати» з непростих ситуацій. Якщо вже за щось береться, то доводить до логічного завершення.
При будинку культури діють гуртки драматургії та художнього слова, а також займаються солісти та вокалісти. Її вихованці у 2017 році на обласному фестивалі колядницьких колективів зайняли третє місце. Неодноразово поверталися з Ужгорода з призовими місцями з фестивалю талантів багатодітних родин. Також брали участь в обласному конкурсі читців художнього слова.
Багато разів нагороджувалася різноманітними грамотами. Отже, хай щастить у нелегких справах, де доведеться попрацювати на громадських засадах.

Іван КОПОЛОВЕЦЬ

Ваш отзыв

Ваш коментар