Версія для друку Версія для друку

Здобули призові місця на трасі міжнародного рівня

Керівник мотоклубу Іршави Іван Віраг належить до когорти тих людей, які ніколи улюблену справу не полишають на півдорозі, якщо потрібно, то і на ентузіазмі попрацюють, аби побачити довгоочікуваний результат. Як далекоглядний спортсмен має власних вихованців і піклується про те, щоб вони брали участь у змаганнях різного рівня, відчули дух конкуренції, мали можливість порівняти власні сили з іншими спортсменами. Для цього залучає спонсорські кошти, часто витрачає і власні гроші, аби лише юні мотокросмени розвивалися.
Минулих вихідних у Чернівці з’їхалися мотокросмени нашої країни та сусідніх. У цьому славетному місті на Буковині проходив І етап кубка України з мотокросу. Помірятися силами зібралися представники Білорусі, Молдови, Львова, Чернівців, Івано-Франківська, Ужгорода, Хуста, Берегова, В. Березного, Мукачова, а також Іршави. Було виставлено 9 команд, які налічували близько сотні учасників. Траса, на якій відбувалися змагання, вважається однією з кращих і належить до міжнародного рівня. Тому потрібно бути добре підготовленим, щоб на ній завойовувати призові місця. Та іршавчани, які виступали у класах МХ1 та МХ2, з цим завданням все-таки впоралися.
У перший день змагань пробували свої сили на флеттреку. У два заїзди на час довелося подолати дванадцять кругів. Найбільш швидшими виявилися іршавчани Іван та Владислав Віраги. Вони і стали беззаперечними лідерами гонки.
Наступного дня змагалися вже на швидкість, теж у два заїзди. Один заїзд тривав двадцять п’ять хвилин, до цього ще слід додати два кола. У запеклій боротьбі Іван Віраг виборов третє місце. Заслужено «срібло» дісталося Станіславу Мейсарошу. До останнього моменту інтрига зберігалася у класі, в якому виступав Владислав Віраг. На старті його затиснули так, що виїхав останнім. Та до фінішу дістався все ж шостим. У другому заїзді стартував одинадцятим, а фінішну пряму перетнув третім. У кінцевому підсумку посів четверте місце. Різниця у всього одне очко завадила йому бути призером.
Іршавські мотокросмени не забувають щедрості й постійної опіки мера міста Степана Бобика. Завдяки фінансовій допомозі підприємця Віктора Товстого незабаром матимуть власну і новеньку стартову драбину. А для поїздки у Чернівці з пальним допомогли депутат обласної ради Петро Добромільський та приватний підприємець Василь Химинець.
Будемо сподіватися, що наші спортсмени й надалі не збавлятимуть темпів і продовжуватимуть завойовувати призові місця.

Іван КОПОЛОВЕЦЬ

Ваш отзыв

Ваш коментар