Версія для друку Версія для друку

Здійснена мрія за чверть століття

Свого часу у Мідяниці був дитсадок. У ньому виховувалися дві групи дошкільнят. Та як кажуть, нічого вічного немає. Так сталося і тут. Потрібно було зробити ремонт приміщення закладу, а для цього чи то волі забракло, чи коштів не вистачило. І був ще один нюанс: згадана будівля мала використовуватися як попівська фара. Отак питання дитсадка зависло у повітрі аж на двадцять п’ять років. За цей час куди лише не зверталися і писали листи-клопотання, та справа так і не зрушувала з місця.

SONY DSC

Ось днями, за чверть століття, урочисто у стінах комунального закладу середньої освіти ІІ ступеня «Мідяницька гімназія» відкрили дошкільну групу, розраховану на двадцять дітей. Певно, радості батьків дітлахів відповідного віку не було меж. З нагоди такого свята у закладі зібралися актив села та представники районної влади, зокрема голова райдержадміністрації Олександр Горін, голова районної ради Віктор Симканинець, керівник апарату РДА Олег Козенюк, головний спеціаліст відділу освіти РДА Ганна Фулитка. Школярі декламували вірші та дали невеличкий концерт. Символічну стрічку біля входу до нового приміщення перерізали керівники району та директор гімназії Василь Боднар.
Для того, щоб у Мідяниці була дошкільна група, з районного бюджету виділили сто двадцять тисяч гривень. За ці гроші облаштували приміщення, купили ліжка, столи та інші меблі, посуд тощо. Батьки дошкільнят придбали білизну, занавіски, карнизи та штори для вікон. Також Микола Мікловш, Олександр Чегіль, Ярослав Пантьо та Михайло Буряс безкоштовно встановили панель. А Світлана Плескач зробила косметичний ремонт стін у коридорі. Завдяки такій спільній праці вийшов непоганий результат.
Можливо, що дошкільна група у школі – це не найкращий вихід, бо там може бути трохи затісно і занадто гамірно для найменших вихованців. Однак потрібно віддати належне нинішній районній владі та сільському голові, завдяки зусиллям яких жителі Мідяниці все ж зможуть охопити дошкільною освітою власних дітей у рідному селі, чого не могли робити впродовж багатьох років. Невеличкою приємністю є і те, що у цьому мальовничому населеному пункті, де проживає понад 900 чоловік, створено нові робочі місця на 3, 5 ставки.
Отже, успіхів новоствореній дошкільній групі і безхмарного майбутнього.
Іван КОПОЛОВЕЦЬ

Ваш отзыв

Ваш коментар