Версія для друку Версія для друку

Закохана у свою професію

Підбиваючи підсумок пройденого життєвого етапу прекрасної жінки, люблячої дружини, мудрого наставника – Світлинець Оксани Андріївни, – доля поставила їй аж дві п’ятірки. Свого часу саме такі оцінки приносила вона дівчиною зі школи, педагогічного училища та університету, в яких навчалася, знаходила друзів, зростала й міцніла духовно…
Оксана Андріївна пропрацювала у Приборжавській ЗОШ І-ІІІ ступенів багато років на різних посадах, випустила у світ сотні талановитих вихованців, які, можливо, не всі стали дуже відомими, але немає сумніву в тому, що вони є добрими, духовно багатими людьми, які понесли у світ посіяні нею в їх душі зерна любові до всього рідного, котрі добрими справами прославляють школу й село на теренах України й зарубіжжя.
Зараз Оксана Андріївна – заступник директора з виховної роботи. Творча, непосидюча, завжди іде в ногу із сучасністю, тримаючи руку на пульсі всіх подій. А ще вона не забуває поділитися новинами з дописувачами та читачами соціальних мереж. Оксана Андріївна веде своєрідний літопис нашої школи, публікуючи на сайті повідомлення про кожен маленький успіх окремого школяра чи цілого класу. У такий спосіб вона ще й налагодила зворотній зв›язок із батьками, односельцями, колегами з інших шкіл району та області.
Оксана Андріївна закохана у свою професію. З її легкої руки багато молодих вчителів після закінчення вузів повернулися до школи і стали майстрами своєї справи, як і вона, відповідальними, вимогливими, а разом з тим і доброзичливими до своїх вихованців.
Шановна ювілярко, прийміть щирі вітання з нагоди Дня народження і пам’ятайте: сьогодні усі весняні квіти цвітуть для Вас, дзюркотливі струмочки виспівують для Вас ніжну мелодію, а теплі ласкаві промені сонця зігрівають Вас своїм теплом.
Щастя, здоров’я, Божої благодаті Вам на многії і благії літа!
З повагою, трудовий колектив
Приборжавської ЗОШ І-ІІІ
ступенів.

Ваш отзыв

Ваш коментар