Версія для друку Версія для друку

Всесвітній день лісу

21 березня відоме як Всесвітній день лісу. Цю традицію було започатковано Європейською конфедерацією сільського господарства, а 2013 року Генеральна Асамблея ООН проголосила його Міжнародним днем лісу.
Це ще одна нагода привернути увагу суспільства до важливих екологічних проблем світового рівня та нагадати людству про справжні цінності.
Він святкується в день весняного рівнодення в Північній півкулі, що за традицією вважається першим днем весни і є символом нового життя та нових починань. Звичайно, в Південній півкулі цей день є днем осіннього рівнодення, але в будь-якому випадку даний період є сприятливим для посадки дерев.
За останні роки і в Україні спостерігається зростання екологічної свідомості громадян, формування культури поведінки на природі та активності щодо висадки дерев та створення нових лісових насаджень.

Лісничий Лисичівського лісництва ДП «Довжанське ЛМГ» Василь Продан та помічник лісничого Іван Продан не тільки розповіли старшокласникам місцевої ЗОШ І-ІІІ ступенів та членам шкільного лісництва про значення лісу в житті кожного із нас і країни, але разом із Ганною Олегаш посадили на подвір’ї навчального закладу алею із різновікових туй. Ця спільна акція лісівників із майбутніми охоронцями природи проведена у Всесвітній день лісу.
Михайло ІСАК.

Ваш отзыв

Ваш коментар