Версія для друку Версія для друку

Це свято єднає і здружує людей

Надворі – весни початок. Про це нагадує не лише тиха днина, тепле сонечко, яке раз-по-раз виглядає із-за білих хмаринок-павутинок, а й чарівний спів пташок та зелена травичка, яка пробивається із землі.
Саме напередодні свята жінок, у виставковій залі Іршавського районного будинку культури відбулася виставка робіт мисткинь народного об’єднання художників та майстрів народної творчості «Колорит Боржави».
До присутніх (а в залі були в основному жінки) звернулася начальник відділу культури і туризму РДА Олена Ісак. Вітаючи їх із наступаючим святом – святом весни, надії, радості і щастя, вона побажала здоров’я, достатку і любові. А ще сказала, що на виставці представлено живопис, розпис по дереву, вишивку, різьбу по дереву, кераміку і лозоплетіння. Майже усі учасниці виставки працюють у закладах культури району.
Із словами вітання до прекрасної половини людства звернулися голова народного об’єднання художників та майстрів народної творчості «Колорит Боржави» Василь Філеш, мисткиня Любов Матіко та настоятель православного Свято-Петро-Павлівського храму м. Іршава о. Василій Ігнат.
Свої роботи представляли мисткині Любов Матіко, Ганна Штумф, Любов Микита, Антоніна Дурда, Надія Вербищук, Тетяна Фірцак, Любов Бабинець, Любов Поштак, Ганна Гайдук, Вікторія Капітан, Ольга Копинець, Іляна Войнарович.
Ведуча свята – студентка-практикантка Ужгородського коледжу культури і мистецтва Ангеліна Шостак.
Жінкам чоловіки подарували квіти, а студентка-практикантка Ужгородського коледжу культури і мистецтв Тетяна Жупанин виконала «Пісню про матір».
Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар