Версія для друку Версія для друку

205-а річниця з дня народження Тараса Шевченка

Цього року  вся Україна  вшановує 205-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка . В історії кожного народу є імена, які становлять його славу, велич і національну гордість. Саме таким і є для України ім’я безсмертного Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка.
Днями, у рамках Шевченківських днів, на території Іршавського району проведено урочисті заходи.
Зокрема, у с. Заріччя з нагоди 205-ї річниці з дня народження відбулося вшанування пам’яті славетного українського просвітителя та Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка.  У заході взяли участь керівники району, актив села, вчителі та школярі. До підніжжя пам’ятника видатного українського поета, художника та громадського діяча учасники святкового дійства поклали корзини квітів.
Рядки творів поета пролунали у виконанні учнів Зарічанської ЗОШ I-II ст.
Після цього, у великій залі засідань районної ради відбувся святковий виступ хору «Мелодія» працівників культури Іршавського району (керівник Оксана Сідор), які виконали невмирущий «Заповіт»  Шевченка (музика Г.Гладкого, в обробці Л. Ревуцького), «Реве та стогне Дніпр Широкий» (муз. Д.Крижанівського, обробка Степана Мартона), «Учітеся, брати мої» (муз. Анатолія Кос-Анатольського).
За участь у районному конкурсі читців поезії Т.Г.Шевченка та з нагоди відзначення 205-ї річниці від Дня народження Кобзаря подяками нагородили ученицю 11-го класу Білківської ЗОШ I-III ст. Мар’яну Ковач, ученицю 10-го класу Імстичівської ЗОШ I-III ст. Ганну Кепшу, ученицю 9-го класу КЗ Вільхівського закладу загальної середньої освіти I-III ст. Мар’яну Попович та учня 8-го класу Приборжавської загальноосвітньої школи I-III ст. Петра Фанту.
Поезії Великого Кобзаря є символом боротьби волелюбного українського народу, творча спадщина Тараса Шевченка надихає на звершення, підтримує в непростий час, дарує надію на кращу долю для незалежної України.
Прес-служба райради.

Ваш отзыв

Ваш коментар