- Нове життя - https://nz-ir.com -

Видовищний районний волейбольний турнір на честь воїна-афганця

Учасники війни в Афганістані були не лише патріотами, вірними присязі героями, а й обожнювали спорт. Улюбленою грою воїна-афганця з Чорного Потоку Юрія Маргіти, який загинув у бою, був волейбол. Тому у цьому селі вже традиційно проводять районний волейбольний турнір на кубок свого побратима. Цьогоріч, з нагоди 30-річчя виведення радянських військ з Афганістану, організацією цього заходу займалась Чорнопотіцька сільська рада (Ю.І. Бабинець) та місцева організації ветеранів війни в Афганістані (П.Д. Добра). На цьому дійстві побували голова райради Віктор Симканинець, депутат райради Ігор Пальок, Чорнопотіцький сільський голова Юрій Бабинець, воїни-афганці Володимир Горзов, Віктор Шпортень, Володимир Білак та інші, а також всі небайдужі.
Участь у турнірі взяло кілька команд. Кожен із спортсменів намагався показати ефектну гру, опираючись на власний досвід. Неабияк надихала група підтримки. У вмілих руках спортсменів м’яч маневрував, наче пурхає птах. У затятій боротьбі визначились і переможці. Жовту майку лідера одягли волейболісти з Греблі. «Срібло» дісталося команді Загаття. Третіми були спортсмени із Чорного Потоку. Переможців нагороджено грамотами та призами.
***
Окрім спортивних баталій, у програму заходу входила й скорботна частина. Учасники зібрання відвідали могили воїнів-афганців з Чорного Потоку Юрія Маргіти, Василя Котубея та Петра Копинця. Було покладено вінки та запалено свічки.
Цей турнір ще раз засвідчив, що пам’ять про подвиг героїв живе.
Іван БІЛЕЦЬКИЙ.