Версія для друку Версія для друку

Видовищний районний волейбольний турнір на честь воїна-афганця

Учасники війни в Афганістані були не лише патріотами, вірними присязі героями, а й обожнювали спорт. Улюбленою грою воїна-афганця з Чорного Потоку Юрія Маргіти, який загинув у бою, був волейбол. Тому у цьому селі вже традиційно проводять районний волейбольний турнір на кубок свого побратима. Цьогоріч, з нагоди 30-річчя виведення радянських військ з Афганістану, організацією цього заходу займалась Чорнопотіцька сільська рада (Ю.І. Бабинець) та місцева організації ветеранів війни в Афганістані (П.Д. Добра). На цьому дійстві побували голова райради Віктор Симканинець, депутат райради Ігор Пальок, Чорнопотіцький сільський голова Юрій Бабинець, воїни-афганці Володимир Горзов, Віктор Шпортень, Володимир Білак та інші, а також всі небайдужі.
Участь у турнірі взяло кілька команд. Кожен із спортсменів намагався показати ефектну гру, опираючись на власний досвід. Неабияк надихала група підтримки. У вмілих руках спортсменів м’яч маневрував, наче пурхає птах. У затятій боротьбі визначились і переможці. Жовту майку лідера одягли волейболісти з Греблі. «Срібло» дісталося команді Загаття. Третіми були спортсмени із Чорного Потоку. Переможців нагороджено грамотами та призами.
***
Окрім спортивних баталій, у програму заходу входила й скорботна частина. Учасники зібрання відвідали могили воїнів-афганців з Чорного Потоку Юрія Маргіти, Василя Котубея та Петра Копинця. Було покладено вінки та запалено свічки.
Цей турнір ще раз засвідчив, що пам’ять про подвиг героїв живе.
Іван БІЛЕЦЬКИЙ.

Ваш отзыв

Ваш коментар