Версія для друку Версія для друку

Підсумки роботи відділу культури і туризму

21 лютого у районному будинку культури відбулася підсумкова нарада працівників відділу культури і туризму Іршавської райдержадміністрації, на якій були присутні голова районної ради Віктор Симканинець, голова райдержадміністрації Олександр Горін, директор Ужгородського коледжу культури і мистецтва Наталія Шетеля, директор районної централізованої бібліотечної системи Майя Бобик, голова профспілки працівників культури РДА Оксана Сідор, директори дитячих шкіл мистецтв, керівники народних колективів, працівники клубів та бібліотек.
Начальник відділу культури і туризму РДА Олена Ісак прозвітувала про роботу відділу в галузі культури в Іршавському районі за 2018 рік та окреслила перспективи розвитку на 2019 рік. Висвітлила пріоритетні напрямки роботи відділу, основні затверджені програми, звернула увагу на масові заходи, які були проведені в районі, а також на відповідну роботу колективів зі званням народний (зразковий), дитячих шкіл мистецтв, клубних закладів, бібліотечних установ. В доповіді проінформувала про проведені районні фестивалі, семінари, виставки, конференції, пленери та заходи у сфері туризму. Проаналізувала матеріально-технічну базу районного будинку культури та планування щодо подальшого покращення його стану.
Також присутні мали змогу переглянути презентацію, що яскраво висвітлила основні напрямки роботи, культурно-мистецькі заходи, що проходили в районі протягом минулого року.
Директор ЦБС Майя Бобик коротко розповіла про роботу бібліотек району, заходи, виставки та презентації, проведені протягом 2018 року, наголосила на проблемах у поповненні фондів, підвищенні читацької активності у селах.
До працівників культури зі словами подяки звернувся голова районної ради Віктор Симканинець. Коротко окреслив перспективи розвитку установ та закладів культури району в аспекті реформувань, які проводяться на теренах держави. Зауважив на проблемних питаннях – фінансування закладів культури, поповнення бібліотечного фонду, залучення молоді до співпраці з установами та закладами культури. Голова районної ради побажав працівникам цієї сфери натхнення та успіхів у роботі.
За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток культури і мистецтва краю кращих працівників культури і керівників народних (зразкових) колективів було нагороджено грамотами відділу культури і туризму райдержадміністрації.
Прес-служба райради.

Ваш отзыв

Ваш коментар