Версія для друку Версія для друку

Закарпатська облдержадміністрація затвердила в Кабміні та Верховній Раді перелік доріг місцевого значення, які ремонтуватимуть у 2019 році

Закарпаття стало другою областю України, яка захистила в Укравтодорі та Бюджетному комітеті Верховної Ради України перелік автомобільних доріг місцевого значення, що ремонтуватимуться у 2019 році. Цього року в Дорожньому фонді, за рахунок якого ремонтують місцеві дороги, для Закарпаття передбачено 270 мільйонів гривень. До цієї суми можна додавати також кошти місцевих бюджетів, Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР), субвенцію на соціально-економічний розвиток території.
Ремонти розпочнуться, як тільки дозволять погодні умови.
Нагадаємо, що після позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС), яка визнала стан доріг державного значення на Закарпатті таким, що може призвести до виникнення надзвичайної ситуації державного рівня, уряд на прохання голови ОДА Геннадія Москаля виділив для Закарпаття додаткові кошти на ремонт доріг державного значення, які перебувають у жахливому стані й місцями нагадують танкодром. Загалом на 2019 рік на ремонт автомобільних доріг державного значення для Закарпаття передбачено 577,5 мільйонів гривень.
Прес-служба ОДА.

Ваш отзыв

Ваш коментар