Версія для друку Версія для друку

Зимова підгодівля диких тварин у мисливських угіддях

Зима – період справжнього випробування не тільки для людей, але і для диких тварин і птахів.
Саме тому зимова підгодівля диких тварин і птахів має справді велике значення, особливо цієї зими, коли сніговий покрив б’є всі рекорди, а ще випадають дощі і вдаряють морози, від чого жорсткий робиться наст. При підгодівлі мисливці викладають сіно, сухі листяні віники, коренеплоди, суміш зерна і кукурудзи.
Хто це робить, і як правильно розрахувати необхідну кількість кормів для диких тварин? Адже завдання лише підтримати їх у цей складний період, а не приручити.
З цього питання минулого понеділока у ДП «Довжанське лісомисливське господарство» відбулася розширена нарада, у роботі якої взяли участь працівники цього підприємства, ДП «СЛАП» Іршавагроліс, Іршавської районної організації УТМР.
Учасники робочого заходу відзначили, що на даний час всі відповідні служби району спільно працюють, щоб допомогти диким тваринам в нелегку для них пору.
Ще одне із піднятих на нараді питань – браконьєрство. Це питання не раз висвітлювалось у районній газеті. Так, 27 січня мисливцями Великораковецького низового колективу Іршавської районної організації УТМР виявлено незаконне полювання на фазана. Наразі проводиться розслідування. За браконьєрство порушнику, крім штрафу, доведеться компенсувати за незаконне добування:
кабана – 40 тис. грн..;
козулі – 32 тис. грн.;
зайця-русака – 8 тис. грн.;
фазана – 2 тис. грн.
Іван БАРНАК,
голова Іршавської районної
організації УТМР,
Марія БОЙКО,
інспектор з лісових культур ДП
«Довжанське ЛМГ».

Ваш отзыв

Ваш коментар