Версія для друку Версія для друку

Тенісний турнір світлої пам’яті Ю.І.Лендєла

У Климовицькій ЗОШ I-II ступенів відбувся відкритий турнір з настільного тенісу на честь світлої пам’яті колишнього директора школи Лендєла Юрія Івановича.
У турнірі взяли участь активісти та молодь села. Змагання розпочалися з урочистого відкриття, яке розпочала директор школи Віталія Дмитрівна Лендел. Потім урочисту частину продовжив представник від родини Юрія Івановича – Іван Іванович Лендєл та учні школи. В кінці урочистої частини вчитель фізичної культури школи Дмитро Дмитрович Шаленик пояснив хід змагань та подав сигнал для початку турніру.
Приємно, що турнір зібрав і згуртував разом майже всю молодь села, адже всі шанувальники ракетки отримали змогу позмагатися за звання кращих тенісистів села та отримати нагороди. У спорті є завжди переможці і є переможені, але тим не менш завжди повинна перемагати дружба. Приємно, коли випускники та учні нашої школи показують хороші результати, а ще більш приємніше, коли учні стають кращими за своїх вчителів.
Цьогорічним переможцем турніру став колишній учень школи – Василь Маринець. У фіналі за кубок він змагався із своїм вчителем Дмитром Шалеником, який посів ІІ місце. Третє місце розділили між собою Станіслав Кампо та Іван Сідор.
Усі переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями.
А. Цільо,
педагог-організатор
Климовицької ЗОШ I-II ступенів.

Ваш отзыв

Ваш коментар