Версія для друку Версія для друку

Спортсмен. Організатор. Чуйний сім’янин

Днями свій ювілей зустрічає знана в спортивних колах Іршавщини людина, яка все своє життя присвятила фізичній культурі і спорту, Андрій Васильович Данканич, завідувач сектору молоді і спорту райдержадміністрації.
Народився Андрій Васильович 1959 року в с.Сільце. Закінчивши місцеву середню школу пішов працювати в райоб’єднання «Сільгосптехніка».
У 1978 році вступив в Київський інститут фізичної культури. Навчаючись в інституті, активно займається спортом. В складі збірної навчального закладу систематично виступає на першості України, де команда неодноразово ставала призером. Після закінчення навчального закладу працює вчителем фізичної культури Негрівської ВШ.
З 1982 по 1984 роки – служба в армії.
Звільнившись у запас, працював тренером в ДЮСШ, вчителем у Хмільнику. Продовжує займатись спортом. У складі збірної району був чемпіоном і призером Закарпаття з гандболу. Неодноразово ставав переможцем обласних змагань з армреслінгу, гирьового спорту, метання булави та підняття колоди.
Незважаючи на економічну скруту, Андрій Васильович приділяє велику увагу розвитку спорту та зміцненню навчально-спортивної бази в районі. За його участі минулого року в Ільницькому спортивно-гуманітарному ліцеї встановлено універсальний ігровий спортмайданчик із штучним покриттям. У цьому ж навчальному закладі введено в дію спортзал з важкої атлетики. Загалом з 2010 по 2018 роки в районі встановлено і функціонують 10 спортмайданчиків зі штучним покриттям.
З його ініціативи в районі щорічно проводяться малі Олімпійські ігри серед дошкільних навчальних закладів, змагання серед освітніх установ «Олімпійське лелеченя». Традиційними в районі є змагання з футболу, волейболу, настільного тенісу, важкої атлетики, шахів, шашок, туризму, мотокросу, спартакіада серед осіб з обмеженими можливостями.
Успішно виступає на обласній спартакіаді ветеранів збірна району, яка вісім років поспіль є переможницею.
Сектор молоді і спорту працює в тісному контакті із спонсорами: це брати Петро та Михайло Станко, Петро Добромільський, Василь Барна.
З дружиною Оксаною виростили й виховали двох дітей. Син Андрій закінчив Київську академію внутріщніх справ. В даний час працює старшим інструктором обласного управління внутрішніх справ «Корд».
Донька Тетяна закінчила УжНУ за фахом: «Міжнародні економічні відносини».
Андрій Васильович з дружиною безмежно радіють внукам Олександру та Карині.
Бажаємо імениннику міцного здоров’я, наснаги, довгих років життя і всіляких гараздів.
Іван Волошиновський,
майстер спорту з важкої атлетики

Ваш отзыв

Ваш коментар