Версія для друку Версія для друку

«Творіть добро, і вам воздасться»

У народі кажуть: «Творіть добро, і вам воздасться». Саме за таким принципом діють наші спонсори, благодійники, небайдужі до долі дітей, люди. Це: народні депутати України Балога П., Лунченко В., депутат обласної ради Добромільський П., голова Іршавської РДА Горін О., голова районної ради Симканинець В., депутат районної ради Савко Є., начальник відділу освіти Іршавської РДА Яцканич Є., директор Іршавського абразивного заводу І. Васильцюн, релігійна громада церкви адвентистів сьомого дня с.Ільниця, Іршавське молодіжне братство на честь Предтечі Господнього Іоанна, голова братства ієромонах Агапіт, прихожани Свято-Іллінського храму в м. Іршава, управління патрульної поліції м.Ужгород, волонтери БФ «Подаруй дитині свято» м.Ужгорода, учасники щорічної благодійної акції «Купи зустріч – подаруй дитині свято» м.Ужгород, керівництво, викладачі та студенти економічного факультету УжНУ, громадська організація «Цивільний корпус «Азов» – Закарпаття», громадська організація «Доста. Закарпаття», Фонд розвитку молодіжних рухів «Вперед», учні Білківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, № 2, Іршавська ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів, Зарічанська ЗОШ І-ІІ ступенів, Служба у справах дітей Іршавської РДА, працівники Іршавського РВ національної поліції України в Закарпатській області, міні-пекарня «PARADISO» м.Іршава, ПП Бобик В.В., Штефаньо В., Генріх Пфістер, мешканці с.Ільниця – М.Синетар, Н. Гордубей, ПП Пузирна Г. керівник пекарні с.Ільниця, ТОВ «Галафарм» – Шаповал Оксана та багато інших, не байдужих до долі дітей, людей.
Дирекція КЗ ЗСО «Ільницька гімназія» Іршавської районної ради Закарпатської області, а також педагогічний та батьківський колективи висловлюють щиру вдячність за турботу і небайдужість до долі дітей, за милосердя і благодійну діяльність.
Добрі справи не залишаються непоміченими – вони, як маяки, світять тим, хто чекає допомоги. Упевнені, що Ваш приклад показовий і для інших благодійників. Ця підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання. Ще раз дякуємо добрим, безкорисливим людям і висловлюємо надію, що це лише успішний початок нашої співпраці, і в майбутньому Ви ще не раз допоможете нам у справі навчання та виховання підростаючого покоління.
Щиро вітаємо Вас з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!
Хай цей прийдешній рік буде світлим і мирним, принесе Вам щастя, радість, добро, наснагу і творчі сили, а Різдво Христове наповнить серце любов’ю, надією та вірою у здійснення Ваших мрій та сподівань.
Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін Вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіх благ, здоров’я та процвітання!
Дирекція, педагогічний та учнівський колективи КЗ ЗСО «Ільницька гімназія»

Ваш отзыв

Ваш коментар