Версія для друку Версія для друку

«Кубок Діда Мороза»

У завершальну декаду 2018 року туристсько-краєзнавчим відділом Іршавського райЦПР (директор І.І.Терпай) у м.Іршава були проведені відкриті змагання зі спортивного орієнтування «Кубок Діда Мороза -2018». Уже вдруге такий захід проводиться у Іршаві. На цей раз ареною змагань став район Набережної, частина населеного пункту з міською архітектурою. За допомогою спортивної карти і компаса учасники повинні були якнайшвидше подолати задану дистанцію, знайшовши певну кількість контрольних пунктів, які нанесені на карту.
Незважаючи на негоду, більше 130 вихованців разом зі своїми керівниками зібралися , щоб позмагатися на цих цікавих дистанціях.
Учасниками змагань були також команда від Закарпатського центру туризму із своїм керівником гуртка, методистом А.П.Бельце та Іршавського міського центру позашкільної освіти(керівник гуртка Пелиньо Л.М.).
З програмою змагань присутніх ознайомив директор райЦПР І.І.Терпай . 
Було дуже приємно, що наших орієнтувальників прийшов привітати голова Іршавської районної ради Віктор Андрійович Симканинець. Він побажав юним спортсменам легкого старту , успіхів, перемог та високих здобутків у наступаючому 2019 році! 
Змагання розпочалися за планом, несприятливі погодні умови не завадили старту! 
Для кожної вікової групи була своя дистанція і кількість контрольних пунктів. 
Ч, Ж-10 – 6 КП ( 1 км) 
Ч, Ж-12 – 7 КП (1. 2 км)
Ч, Ж-14 – 9 КП (1. 5 км)
Ч, Ж-16 – 11 КП (1. 8 км)
У віковій групі Ж-10 серед дівчат: І-ше місце здобула Бровді Іванна; ІІ-ге місце у Мішко Ангеліни; ІІІ-тє місце у Масалович Домініки.
Серед юнаків у групі Ч-10 І-ше місце у Лихопатера Олександра; ІІ-ге місце виборов Меренич Павло;
ІІІ-тє місце у Білака Івана.
Група Ж-12: І-ше місце у Балог Світлани; ІІ-ге місце у Золтан Мирослави; ІІІ-тє місце у Химинець Мар’яни.
Серед хлопців у віковій групі Ч-12 І-ше місце у Капітана Івана; ІІ-ге місце у Осійського Олександра; ІІІ-тє місце у Осійського Валентина. 
Група Ж-14: І-ше місце у Олексій Олександри; ІІ-ге місце – Садварій Тетяна; ІІІ-тє місце у Попович Яни.
Серед хлопців у віковій групі Ч-14 І-ше місце у Лецака Ростислава; ІІ-ге місце у Чедрика Євгена; ІІІ-тє місце у Марущинця Владислава.
Група Ж-16: І-ше місце у Цогла Діани;
ІІ-ге місце у Бугайцової Андріани.
Серед хлопців у віковій групі Ч-16 
І-ше місце виборов Желізняк Олександр (ЗЦТКЕСУМ); ІІ-ге місце у Петрика Олега (ЗЦТКЕСУМ;); ІІІ-тє місце у Ширила Євгена. 
Кожен учасник змагань був нагороджений грамотою за активну участь та солодким призом від Діда Мороза. Переможці у всіх вікових категоріях нагороджені грамотами Іршавського районного центру позашкільної роботи, які вручав голова Іршавської районної ради Віктор Андрійович Симканинець та директор райЦПР І.І.Терпай.
Іван КОПОЛОВЕЦЬ.

Ваш отзыв

Ваш коментар