Версія для друку Версія для друку

Змагання.Відпочинок. Духовна наснага

Минулими вихідними туристсько-краєзнавчий відділ Іршавського районного центру позашкільної роботи (райЦПР) провів районні змагання з в’язання туристичних вузлів, приурочені Дню Збройних Сил України. На три дні Ільницький спортивно-гуманітарний ліцей став для нас своєрідним туристичним майданчиком. Понад 100 наших вихованців та 19 керівників гуртків взяли участь у цьому заході.
Перед початком змагань гуртківців привітали директор ліцею Ю.Е. Меренич та директор Іршавського райЦПР І.І. Терпай. Вони побажали юним туристам спортивної витримки, хорошого настрою та гарного відпочинку. Юнаки та дівчата спортивно-гуманітарного ліцею виступили перед гостями із цікавою та змістовною програмою. Вони демонстрували свої вміння із військової та спортивної підготовки. А після святкового концерту для дітей була організована дискотека.
У суботу, 8-го грудня, на нас чекала екскурсія селом Ільниця. Краєзнавчою сторінкою стало знайомство із багатьма духовними храмами населеного пункту.
Першою зупинкою стала греко-католицька церква архистратига Михаїла. Настоятель от. Василій ознайомив нас із історією даного храму, розповів про сім церковних таїнств і на завершення зустрічі благословив та провів обряд миропомазання.
Не менш цікавими були і відвідини Свято-Покровського православного храму, де священики о. Василій та о. Федір розповіли про історію становлення та відродження церкви, ознайомили присутніх із документами, які збереглися до сьогоднішнього дня.
І, напевно, для всіх нас було неабияк цікаво вперше побувати у молитовному будинку Адвентистів Сьомого Дня, який за своєю архітектурою, внутрішнім оздобленням так відрізняється від попередніх споруд.
Екскурсія виявилася дуже пізнавальною та змістовною.
Після смачного обіду розпочалися змагання. Свою спритність та вміння у в’язанні туристських вузлів демонстрували гуртківці поосібно, а в командному заліку брався до уваги кращий результат двох учасників − хлопця і дівчини. Отже, за підсумками трьох днів змагань у молодшій віковій групі серед дівчат: І-ше місце у Олександри Олексій − Ільницька ЗОШ І-ІІІ ст.(кер.Осійська Л.Р.); ІІ-ге місце у Ірини Попович − Ільницька ЗОШ І-ІІІ ст.(кер.Осійський О.Д.); ІІІ-тє місце у Крістіни Меренич − Ільницька ЗОШ І-ІІ ст.(кер.Староста А.В.).
Серед юнаків у молодшій віковій групі: І-ше місце Олександр Ляшко − Ільницька ЗОШ І-ІІ ст.. (кер.Староста А.В.); ІІ-ге місце Євген Половка − Великораковецька ЗОШ І-ІІІ ст.(кер.Половка М.В.); ІІІ-тє місце Богдан Галас − Греблянська ЗОШ І-ІІ ст.(кер.Терпай О.Є.)
У загальнокомандному заліку у молодшій віковій групі переможцями стали: І-ше місце виборола команда Ільницької ЗОШ І-ІІІ ст. у складі: Олександри Олексій, Івана Терпая, Іванни Чепи, Анастасії Коневич (кер.Осійська Л.Р.); ІІ-ге місце у команди Великораковецької ЗОШ І-ІІІ ст. у складі:
Олександри Трегубової, Євгена Половки, Ангеліни Половки, Христини Савко (кер.Половка М.В.); ІІІ-тє місце у команди Греблянської ЗОШ І-ІІ ст.. у складі: Богдана Галаса, Олесі Терпай, Василя Римара, Івана Кормоша (кер.Терпай О.Є.).
В особистому заліку у старшій віковій групі серед дівчат: І-ше місце у Катерини Шелельо (Чорнопотіцька ЗОШ І-ІІІ ст. кер. Шкіря Я.М.); ІІ-ге місце у Антоніни Козар (Ільницька ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Осійський О.Д.); ІІІ-тє місце у Діани Цогла (райЦПР кер. Осійський О.Д.).
Серед юнаків старшої вікової групи: І-ше місце у Дениса Половки (Великораковецька ЗОШ І-ІІІ ст.. кер. Половка М.В.); ІІ-ге місце у Олега Боднара (Довжанська ЗОШ І-ІІІ ст..кер.Боднар О.Д.); ІІІ-тє місце у Мирона Кулі (Довжанська ЗОШ І-ІІІ ст..кер.Боднар О.Д.).
У загальнокомандному заліку у старшій віковій групі перше місце посіла команда Ільницької ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Осійський О.Д.) у складі: Антоніна Козар, Іван Клюса, Олександр Миронов, Діана Цогла; ІІ-ге місце у команди Довжанської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Боднар О.Д.) у складі: Олег Боднар, Мирон Куля, Алла Романець, Олександра Сливка; ІІІ-тє місце зайняла команда Великораковецької ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Половка М.В.)у складі: Денис Половка, Аліна Половка, Іванна Роман, Ізольда Ільтьо.
На закриття змагань до ліцею завітав голова Іршавської районної ради Віктор Андрійович Симканинець. Він звернувся до всіх присутніх з вітальним словом та побажаннями подальших успіхів у туристсько-краєзнавчій роботі; привітав учасників змагань з Днем Збройних Сил України та вручив переможцям грамоти.
Непомітно промайнули три дні у Ільниці. Вони були насиченими та багатими на події.
Активно долучилися до проведення змагань весь трудовий колектив Ільницького спортивно-гуманітарного ліцею на чолі з директором Ю.Е. Меренич та керівники гуртків, які працюють у школах Ільниці. Результати змагань будуть занесені до «Кубка Іршавщини-2019»

Ольга БОДНАР,
завідувач туристсько-краєзнавчого відділу
Іршавського райЦПР

Ваш отзыв

Ваш коментар