Версія для друку Версія для друку

Ветерани вимагають справедливості

Підсумкова нарада голів первинних організацій ветеранів Іршавської районної ради ветеранів України була насиченою за числом обговорених проблем.
Вставанням і хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять колишнього члена президії, голови первинної організації с. Довге Андрія Йосиповича Надя та інших ветеранів, які пішли у вічність.На нараді було представлено нового голову первинної організації с. Довге – Марію Іванівну Косик, колишнього директора ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Підсумовуючи роботу за рік, голова ради П.В. Король відзначив, що незважаючи на те, що найбільша громадська організація району не отримала жодної копійки із належних їй коштів, вона діяла і притому, непогано. Свідченням тому – висока оцінка діяльності дана їй недавно в Ужгороді, коли Петро Васильович звітувався на засіданні президії обласної організації ветеранів України. Разом із тим, звітувався і голова Виноградівської організації. Так от, у Виноградові ветеранам виділили 50 тисяч гривень. Кошторис іршавчан складається тільки із благодійних внесків спонсорів.
Ветеранів вкрай турбує зменшення рівня життя й зубожіння населення, ріст цін та послуг. Тим, хто ними керує, байдуже до того як живе пересічний громадянин України. На цьому наголошував заступник голови райорганізації Д.М. Білинець та В. П. Коцан, голови первинок із Вільхівки – І.М. Митровцій, М. Раківця – П.В.Лях, Загаття – І.І. Синошин, член президії М.С. Сочка та інші.
Обурюють ветеранів хитрощі інспекторів при обліку газу, введення коефіцієнту «приведенням до стандартних умов». Пам’ятаємо, що декілька літ тому газовики «воювали», аби лічильники газу були тільки надворі, а тепер кажуть – температурний режим впливає на роботу лічильника , тому для користувачів збільшують плату від 3 до 12 відсотків. І це при тому, що уряд підвищив ціну газу до 8,55 грн. за кубометр. Всі облгази належать олігархам і це вони витягують із наших кишень останні копійки». А де держава, де її захист?
Розглянуто також організаційні питання. До складу районної організації ветеранів України прийнято ветеранські організації райспоживспілки та добровольців – учасників війни.
Перед присутніми виступив заступник голови райради В.М. Половка.

Михайло ЦІЦАК.

Ваш отзыв

Ваш коментар