Версія для друку Версія для друку

УРОК ДОВЖИНОЮ В ЖИТТЯ

Народилася Магдалина Юліївна 22 листопада 1948 року в славному селі Кам’янське, що на Іршавщині. Змалку вона любила природу, цікавилася краєзнавством та географією. Закінчивши школу в 1966 році, невеликий період часу працювала в колгоспі «Радянська Україна». Батьки прививали своїй дитині змалку любов до праці та Божого слова. Так все життя несе вона прищеплені батьками людські цінності.
Молода дівчина мала хороші задатки не лише до праці, але і до навчання. В 1967 році поступила на перший курс ВЗНФ по спеціальності «Біологія». З листопада 1967 року поєднує навчання з педагогічною роботою. Вона вміло зарекомендувала себе на посаді вихователя групи продовженого дня в Чорнопотіцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів. Молоду виховательку всі дуже любили та поважали. Приглянувся до гарненької виховательки і молодий вчитель із Смологовиці – Іван Васильович Пинзеник. В 1971 році вони одружилися. Поєдналася доля двох молодих людей, як виявилося, на все життя!
З цього року Магдалина Юліївна працює в Смологовицькій ЗОШ І-ІІ ступенів спочатку вихователем групи продовженого дня, а потім вчителем біології та хімії. Після будівництва нової школи в 1978 році в її корпусі було створено Смологовицьке шкільне лісництво «Дубок», яке довірили очолити Магдалині Юліївні. Так по сьогоднішній день вона працює в природоохоронній діяльності. Поєднуючи навчання та виховання підростаючого покоління з природоохоронною діяльністю, з’являються цікаві наукові праці, які учні презентують у Малій академії наук. Роботи з успіхом заслуховують на Всеукраїнському етапі МАН, відзначаючи їх високий науковий рівень. За матеріалами робіт слідують публікації в спеціалізованих газетах та журналах.
Також вчитель проводить різноманітні практичного значення акції з посадки та охорони лісу і його мешканців. Основні акції: «Майбутнє лісу в твоїх руках», «Замість новорічної ялинки – новорічна композиція», «Пернаті нашого краю» проводяться на районному та обласному рівнях.
Молода вчителька вміло керує всіма напрямками природоохоронної діяльності та з часом створює шкільний краєзнавчий музей. Перші основні експозиційні фонди музею були з різних напрямків: історія краю, природоохоронна діяльність, персоналії тощо. Це послужило в еволюційному напрямку до створення різних відділів музею. Як мала дитина працювала Магдалина Юліївна з колегами, щоб примножити фонди музею. Результат не забарився – присвоєння установі звання «зразковий шкільний краєзнавчий музей» було щедрою платою за зроблену роботу. Нагороджена Магдалина Юліївна також численними індивідуальними нагородами. Особливе місце серед нагород займає почесне звання «Заслужений вчитель України»!
В 1998-2005 роках Магдалина Юліївна працює на посаді директора Смологовицької ЗОШ І-ІІ ступенів. Багато нею зроблено для організації діяльності школи.
Нині Магдалина Юліївна працює вчителем біології нашої школи. Невтомна трудівниця встигає все та передає важливий досвід роботи молодим колегам. Завжди порадить, як правильно поступити в складних ситуаціях. До неї прислухаються, поважають та люблять, як тоді, коли вона тільки починала працювати вчителем. Харизма? Можливо! Важка праця та віра в краще майбутнє, – напевно, це більше підходить та підкупає оточуючих.
Незамінна Магдалина Юліївна Пинзеник і вдома. Вона – любляча матуся, яка разом з чоловіком виховала трьох дітей: двох синів – Сергія, Євгена та Наталію. Дочка Наталія Іванівна стала продовжувачем династії педагогів в сім’ї. Втіхою Магдалини Юліївни є шестеро онуків. Навчити оточуючих Магдалина Юліївна прагне всьому, але найбільше повазі до людей, любов до праці та молитви, ось така вона – Магдалина Юліївна Пинзеник!

Дирекція НВК
Смологовицької ЗОШ І-ІІ ступенів-дитячий садок.

Ваш отзыв

Ваш коментар