Версія для друку Версія для друку

Мавріц – кращий у чоловічій ролі

Погодьтеся, є тип людей, навіть побіжне знайомство з якими розпочинає у вашій біографії лінію, за якою прослідковуєте спільні зв’язки зі знаковими місцями, подіями, фактами, датами. За ними мимоволі спостерігаєте і цікавитеся їх життям.
Саме до таких належить і наш земляк із Довгого – нині актор Закарпатського українського музично-драматичного театру імені братів Шерегеїв – Олександр Мавріц. Широкому глядацькому загалу Олександр Карлович став відомий після своєї заголовної ролі у фільмі «Червоний» режисера Зази Буадзе, із презентацією якого ми знайомили іршавського читача.
Інтернет-ресурси та друковані засоби масової інформації цими днями буквально вибухнули різноманітними інформаційними повідомленнями про 7-ий міжнародний кінофестиваль «Корона Карпат» у м. Трускавець сусідньої Львівщини. Серед переможців цього уже потужного кінофоруму, на якому було представлено понад 30 повнометражних ігрових, короткометражних, документальних та позаконкурсних фільмів. За кращу чоловічу роль члени міжнародного журі – представники Латвії, Литви, Молдови і, звичайно, України – перший приз присудили Олександру Мавріцу, який зіграв начальника концтабора Василя Абрамова у згаданому вже «Червоному». Перший кіногерой уже зрілого актора Олександра Мавріца став для нього своєрідною щасливою відправною точкою у творчій біографії. У кінорежисерів появився своєрідний тренд на цього артиста.
Тепер Олександр Карлович активно зайнятий на знімальних майданчиках у пригодницькій історичній драмі Олеся Саніна «Довбуш» і у режисера Івана Томенчука, який художньою мовою кіно інтерпретує сучасну «Ілловайську історію».
Сподіваємося в одному з найближчих чисел «Нового життя» подати розлогу розмову із уже широковідомим нашим земляком Олександром Мавріцом.
Михайло ІСАК.
фото автора.

Ваш отзыв

Ваш коментар