Версія для друку Версія для друку

Гості виступили вдало

На запрошення господарів на турнір з шашок-64 приїхали представники Львівської і Запорізької областей, юні вихованці клубу “Вікторія” теж відгукнулись на запрошення. Львів’яни виставили зірковий склад: чемпіона Європи Івана Фідика, чемпіона України Богдана Москаля, екс-чемпіона Львівської області Василя Музику. Закарпатці теж зуміли зібрати майже всіх сильніших. Це додало значимості турніру. Так багато спортивних зірок на обласних змаганнях з шашок ще не було. Змагання проводились 21 раз і присвячені світлій пам’яті Віктора Ватамана, спортсмена-шашкіста, інтелігентної людини. Село Нижня Апша знамените своїми жителями, які полюбляють простір, велич, а тому працюють, як бджілки. А ще місцева влада підтримує активних людей, які розуміють значення спорту в житті суспільства і розвивають його серед місцевих жителів.
Спортсмени змагались по швейцарській системі в 10 турів. Кожному гравцю на гру відводилось по 20 хвилин. Без поразки пройшли турнір два спортсмени. Це Захар Лавренченко із Запорізької області та юний Богдан Роман, представник клубу “Вікторія” Іршавського міського центру позашкільної освіти. Захар зробив менше нічиїх, і за тур до завершення змагань виборов перше місце. Трохи меншу кількість очок набрали п’ять спортсменів і претендували на інші призові місця. Додатковий показник вивів Богдана Романа на друге місце. Наша вихованка Катерина Мойсей виборола два перші місця: серед жінок і серед дівчат. Ще одна наша вихованка Марта Юріна виборола третє місце серед дівчат.
P.S. Відбулись загальні збори громадської організації “Обласна федерація шашкових ігор”. Спортсмени вирішили свої нагальні справи, обговорили календар змагань з шашок на 2019 рік, вибрали голову, заступника, раду федерації, ревізора. А ще відбулась дуже цікава подія – кращим спортсменам – збірникам області вручені спортивні костюми з символікою Закарпатської області. Серед них – наші вихованці Катерина Мойсей, Богдан Юрченко і Марта Юріна. До складу збірної ввійшов і Богдан Роман.

Анатолій ВАЙДА.

Ваш отзыв

Ваш коментар