Версія для друку Версія для друку

Іршавчани змагалися на Буковині

Так склалося, що кілька років тому мотокрос у районі почав занепадати. За такою ситуацією не міг спокійно спостерігати Іван Віраг з Іршави. Він – палкий шанувальник цього виду спорту, дуже добре знається на всіх тонкощах цієї кухні. Близько 12 років тому Іван Віраг взявся реанімовувати мотокрос у районі, згодом створив мотоклуб, почав тренувати молодих спортсменів. Його підопічні беруть участь у різного рівня змаганнях. Продемонструвати свою вправність їзди на мотоциклі направляються по різних містах області, до обласного центру, у столицю, по Україні, навіть за кордон. Традиційно повертаються з різних змагань з нагородами.
Третього-четвертого листопада у Чернівцях з’їхалися мотокросмени з чотирьох країн: Молдови, Румунії, Білорусі, України. Тут вони боролися за трофей мск Буковини. Честь нашого району захищали вихованці мотоклубу Іршави, якими опікується Іван Віраг. Змагання проходили на дуже складній трасі, на якій багато крутих підйомів. Можна собі уявити якого вона рівня, адже на ній проводять чемпіонат світу з мотокросу. Наші іршачани в Чернівцях вибороли перші місця. Кандидат у майстри спорту Владислав Віраг у першому заїзді стартував і фінішував першим. У другому заїзді стартував сьомим, бо його на повороті затиснули, але, швидко оговтавшись, почав обганяти суперників і був вже майже лідером гонки. Коли залишалося два кола до фінішу, впав. Та це не завадило йому швидко піднятися і знову вирватися вперед та завершити змагання першим. У нелегкій і видовищній боротьбі Іван Віраг теж завоював «золото». Було настільки важко, що вже навіть не сподівався на цілковиту перемогу.
За словами Івана Вірага, участь у такого рівня змаганнях – це дуже хороший досвід, адже тут побували майстри своєї справи з різних країн. «Ми отримали масу позитивних емоцій та добру порцію драйву, а також побачили, над чим нам ще потрібно працювати», — резюмував мотокросмен.
Наш кор.

Ваш отзыв

Ваш коментар