Версія для друку Версія для друку

Дороги, дороги…

Арданово хоч і збоку, але про нього знають усі.
А, віднедавна, до глибинки пролягла така траса, що їй можуть позаздрити в будь-якому іншому населеному пункті, що має таке ж географічне положення. Зручна дорога прокладена також до Мідяниці, що входить до складу Арданівської сільської ради, а в Дунковиці капітально відремонтовано дитсад та лікарську амбулаторію. І все це не із державного бюджету, а завдяки активній позиції Арданівського сільського голови Михайла Станинця, який все робить аби людям було жити зручніше у власних помешканнях, щоб до кожної оселі були добротні дороги й під’їзди. Але в нього є і жорсткі вимоги до власників осель: біля доріг канави мають бути почищені, щоб стічні води не заливали дорожню смугу. На головній сільській дорозі, майже всі стічні кювети забетоновані. Частину витрат господарів бере на себе сільрада.
На посаді сільського голови Арданова Михайло Станинець уже другий термін, а місцеві жителі й не переймаються у пошуках його наступника, бо нинішній, за старими нашими поняттями «бирів» чи «копоня» влаштовує всіх.
Михайло Михайлович – з діда-прадіда арданівець, тут народився і виріс. Його батько був інспектором райвідділу, а мама – кіномеханіком у сільському клубі, який розміщався через вулицю від їхньої оселі. Батьки нинішнього голови рано відійшли у вічність. А він довгий час жив у Мукачеві, вчився, набував досвіду, але душа любить рідне село. Повернувся до нього, пішов на вибори, переміг. Уже двічі. Відреставрував батьківську хату, взявся за реконструкцію доріг. Аби стічні та паводкові води не текли дорогою, одну із дільниць центральної вулиці підняв на 80 сантиметрів.
Дороги для Арданівського сільського голови – головний пріоритет. Всюди вони впорядковані. Йде спір тільки за одну дільницю, яка не є об’єктом державної власності.
− Кожен має виконувати свої обов’язки, – каже сільський голова.
І має правду.

Михайло ЦІЦАК.

Ваш отзыв

Ваш коментар