Версія для друку Версія для друку

ІНВЕСТИЦІЇ У РОБОЧІ МІСЦЯ, ІНВЕСТИЦІЇ У РОЗВИТОК ЛЮДЕЙ

Товариство з обмеженою відповідальністю «Берег-кабель ГмБХ» на теперішньому етапі один із найбільших, якщо не найпотужніший інвестор із іноземним капіталом на теренах Іршавського району.
Керівництво підприємства впродовж п’яти років, а саме стільки часу налічує історія його діяльності, не тільки зарекомендувало себе добропорядним і стабільним роботодавцем, але й постійним відкритим до діалогу і співпраці партнером у багатьох соціальних проектах, культурно-мистецьких акціях та окремих промоуціях на регіональному рівні. Природна спрямованість цієї бізнес-структури на прибуток гармонійно поєднується у її політиці розвитку із підтримкою гуманітарної складової життя громади Іршавщини.
Редакція районної газети «Нове життя» у тандемі із директором комунальної організації «Агенція місцевого розвитку «Іршавщина» І.Ф. Боднарем опрацювали проект співпраці по наданню інформаційної та організаційної допомоги ТзОВ «Берег-кабель ГМБХ» у діяльності єдиного друкованого органу Іршавського району.
Саме в цьому аспекті стратегічного напрямку діяльності ТзОВ «Берег-кабель ГмБХ» логічним кроком стало налагодження соціального діалогу із редакцією Іршавської районної газети «Нове життя».
Перший практичний крок, зроблений керівництвом підприємства в особі генерального директора Тамаша Калмановича Вереша, – організація передплати районної газети «Нове життя» для колективу іршавського підприємства ТзОВ «Берег-кабель ГмБХ» на І-ше півріччя наступного, 2019 року.
Трудовий колектив районного часопису сприйняв цей крок, в першу чергу керівництва промислового підприємства в особі Тамаша Вереша, як реальний прояв довіри до потенціалу єдиного друкованого засобу масової інформації в районі, здатного відповідно реагувати на виклики часу та бути діловим і надійним партнером у розвитку краю.

Редакція газети «Нове життя».

Ваш отзыв

Ваш коментар