Версія для друку Версія для друку

Творіть добро. і вам воздасться

У народі кажуть: «Творіть добро і вам воздається». Саме за таким принципом діє директор Луківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів депутат районної ради Ольга Юріївна Хандра.
Завдання освіти − не лише навчити дитину, а й виховати в неї найкращі почуття. Саме методом виховання людяності у дітей стає організація дирекцією у Луківській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів, щорічно акції із збору продуктів харчування: картоплі, моркви, буряку, капусти, цибулі, та різної домашньої консервації, з метою допомоги одиноким та пристарілим підопічним громадянам Іршавського районного територіального центру соціального обслуговування.
Попри старечі хвороби, самотність, байдужість родичів забезпечення людини у старості повноцінним харчуванням це не абияка допомога від суспільства у нашій державі. Гарантувати пенсіонерам гідну старість − найперший обов’язок держави. Особливо тоді, коли доводиться змінити родинне житло на прописку в державному закладі.
Ольга Юріївна Хандра, як депутат районної ради, найбільше розуміє проблему у нашій державі, що не кожен працездатний українець може дати собі чи своїй сім’ї раду, а що вже тоді говорити про пенсіонерів, частка котрих у структурі населення щораз збільшується. Як зробити так, щоб люди, зі сумними обличчями та спрацьованими руками, не відчували себе суспільним баластом, над цим працює і педагогічний колектив Луківської ЗОШ І-ІІ ступенів.
Петро Горзов,
директор.

Ваш отзыв

Ваш коментар