Версія для друку Версія для друку

ТРЕТІЙ ВИГРАШ – ДО ЮВІЛЕЮ

Депутат багатьох скликань Луківської сільської ради Петро Хила на своє шістдесятиріччя отримав зовсім несподіваний подарунок. Рідні виконали як для самого ювіляра (див. «Нове життя», №40 від 6 жовтня 2018 р.), так і для них приємну місію – вручили Петру Федоровичу цінний подарунок – виграш газетної лотереї.
Рідні – це дружина Таїсія Олексіївна та донька Олена з чоловіком і син Петро з дружиною та з двома дідусевими онуками.
– Наш нянько багаторічний передплатник районної газети «Нове життя», — говорить Олена Петрівна, сімейна медсестра в райцентрі.
За її ж словами заради правди треба до цього переліку додати ще й такі видання як «Експрес», «Новини Закарпаття», «Моя сповідь». На перший неглибокого характеру погляд може видатися подібний набір медійних уподобань доволі сумбурним, еклектичним. А якщо вдумливіше підступити до цього ряду уподобань, то за ними можна і треба бачити різносторонню особистість, здатну сприймати факти у несподіваних інтерпретаціях, виводячи для себе власні висновки, а відтак і формуючи своєрідні переконання. Це тим більше заслуговує на повагу, що Петро Федорович – людина більше фізичної праці, ніж інтелектуальної. Все життя мав справу із сільськогосподарською технікою. На перших порах – у місцевих колективних господарствах, а вже потім – ґаздував вдома.
Так уже сталося, що його донька – Олена, вийшовши заміж у Приборжавське, у родині її свекра Михайла Дмитровича Дзихора теж уже поспіль кілька років продовжує перечитувати районку. Ця сім’я вчителів Приборжавської ЗОШ І-ІІІ ступенів і, що теж співпало, неодноразового депутата сільської ради, десятиліттями передплачує «Нове життя».
Михайло БОРЖАВСЬКИЙ.

Ваш отзыв

Ваш коментар