Версія для друку Версія для друку

Танець – це, моє життя!

Є люди, які не уявляють своє життя без танцю, є ті, хто раптово піддається пориву рухатися під музику вдома, на дискотеці або в транспорті. Ніби мелодія повністю захоплює наше серце, змушує танцювати під особливий ритм душі. Можливо, танець – це природна потреба людини?
Ой, ще й як може бути! Танець – це стан душі, це і радість руху, і смуток серця, це неймовірні емоції людини; в танці людина себе самореалізує в ритмі мелодії і пластичності тіла. Танець – сама досконалість людської особистості.
Можна ще багато епітетів сказати про танець, та найперше, коли людина танцює, можна багато-що сказати про саму людину.
Саме, мабуть, такі навіювання і думки і полонили юну дівчину, щоб зробити у своєму житті чималий успіх у танцю. А дівчиною тою, зараз правда, вона доросла уже, мама двох дітей, Поліни та Василя, чоловік Василь, була Тетяна Сергіївна Черничко.
Двадцятирічною приїхала у Закарпаття разом з мамою, тут і знайшла свою долю, і вже тридцять років у злагоді і добрі проживають із своїм чоловіком.
А любов до танцю залишилась у серці назавжди. Для Тетяни Сергіївни танець – це не стільки хобі, як серйозна професія, це її життя. Більше 25-ти років працює в будинку культури «Шахтар» у селі Ільниця. З тих пір уже три покоління учасників змінилося у колективах, якими вона керувала. На сьогодні, в минулому учасники танцювального колективу, тепер уже самі приводять своїх діток і онуків до Тетяни Сергіївної.
Всю свою душу і серце вкладає вона у дітей і навчає їх майстерності танцю. Особливо у її творчій роботі домінують постановки народних танців, як закарпатських, українських, так і різних народів світу. Чимало зусиль Тетяна Сергіївна докладає до теми збереження та розквіту наших народних звичаїв та традицій у танці. За це має добру шану і повагу поміж батьків і жителів села.
Приємно відзначити, що уже понад вісімнадцять років танцювальний колектив будинку культури «Шахтар» носить звання народного. Де б не виступали її вихованці, вони завжди зривають чималий шквал оплесків від глядачів. Тож з ювілеєм Вас, шановна і чарівна, Тетяна Сергіївно! Добра і щастя Вам і надалі, радості здоров’я і творчої наснаги! Хай Бог дарує Вашій сім’ї і родині свою Божу благодать. Ваші вихованці, їх батьки, друзі! Довгих та щасливих Вам років!

Юрій Мельник

Ваш отзыв

Ваш коментар