Версія для друку Версія для друку

“Надії Карпат”– лідер

З 2011 року обласний турнір “Надії Карпат” дістав прописку в селі Копашново Хустського району. Цінитель інтелектуальних видів спорту місцевий житель, авторитетна людина Володимир Молнар започаткував проведення цього обласного змагання в селі Копашново. І кожний рік змагання набирало більшої ваги, адже кожний спортсмен вважав за честь позмагатися в ньому. Минулого року зареєстрований рекорд учасників обласних змагань. Підтвердження цьому вручено голові селищної ради Ю. М. Гангуру для передачі пам’ятних знаків в місцеві музеї, яких в селі аж три. Цього року кількість учасників ще більша – 120.
Вихованці шахово-шашкового клубу “Вікторія” теж взяли участь в престижному змаганні. З перших турів основного турніру, в якому змагалися спортсмени не нижче першого розряду, хороший стартовий темп показав минулорічний переможець, вихованець клубу “Вікторія” Іршавського міського Центру позашкільної освіти першорозрядник юний Богдан Роман. Свій шанс він не упустив і вдруге підряд виграв турнір “Надії Карпат”. На друге місце вийшов діючий чемпіон області, кандидат в майстри спорту України Микола Кошілко з Тячева. Третю сходинку п’єдесталу пошани зумів вибороти екс-чемпіон області, представник В. Бичкова, кандидат в майстри спорту України Микола Коперльос. Замкнув десятку кращих ще один наш спортсмен юний спортсмен Сергій Скоблей. Наша надія, юна Катерина Мойсей виборола перше місце серед жінок.
Боротьба між юними була дуже цікава, адже перед заключним туром вісім учасників реально претендували на нагороди. З наших претендентами були Мартіна Юріна і Анастасія Панич. В підсумку в них четверте і п’яте місця. Підведені підсумки і по віковим групам. Дівчата 8 років: Вероніка Терпай, Софія Буря, Анастасія Асеєва заняли весь п’єдестал пошани. Дівчата 10 років: Неля Повх виборола третє місце. Дівчата 17 років: Анастасія Панич, Мартіна Юріна мають перше і друге місця. Серед юнаків 8 років переможці: Роман Гозда і зовсім юний Володимир Погоріляк (5 років). Юнаки 10 років: Ігор Гуляна – третій.
Учасники вдячні організаторам за теплий, душевний, прийом, а також всім причетним до відряджень на змагання, особливо юні спортсмени і їх наставники, адже для них були організовані автобуси.