Версія для друку Версія для друку

Розпочався призов на строкову військову службу

Відповідно до Указу Президента України від 15 лютого 2018 року №33/2018 (із змінами від 10 вересня 2018 року № 274/2018) з 1 жовтня розпочався осінній призов громадян на строкову військову службу, який буде тривати до 31 грудня 2018 року..
На строкову військову службу призиваються придатні за станом здоров’я громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу. Хоча виклику до військових комісаріатів будуть підлягати й призовники, яким виповнилося 18 років та не досягли 20 річного віку – для надання їм відстрочки або призову за їх бажанням..
З 3 вересня 2018 року в районі розпочала роботу медична комісія, а 8.10.2018 року відбулася перша відправка громадян України до лав Збройних Сил України. Призовники Кузьма О.І. із с. В. Раковець, Копин А.І. із с. Загаття та Саксон В.В. із м. Іршава першими з району поповнять ряди молодого поповнення ЗСУ. Вони будуть проходити строкову військову службу в навчальному центрі смт. Десна. Після здобуття військової спеціальності продовжать службу у підрозділах Повітряних Сил ЗСУ.
На урочисті проводи було запрошено отця Василія з Петро-Павлівської церкви м.Іршава, який провів освячення призовників на наставив на виконаня військового обов»язку.
Представник Іршавської РДА – голова районної призовної комісії, Халак Ф.Б., висловив подяку майбутнім захисникам за почуття патріотизму, громадську позицію та розуміння виконання обов»язку щодо захисту держави у даний важкий час.
Т.в.о. військового комісара підполковник Попович М.І. провів бесіду з призовниками та батьками щодо умов проходження служби, пільг та соціальних гарантій, особливо наголосив, що військовослужбовці строкової військової служби в зону проведення оперції Об»єднаних сил не залучають.

Ваш отзыв

Ваш коментар