Версія для друку Версія для друку

Усі дороги вели у Доробратово…

Того вересневого недільного дня усі дороги вели у Доробратово. Ще б пак! Селу – 640 років! Були тут гості не лише з навколишніх сіл – Горбка, Дунковиці, Завидова, Залужжя, Кам’янського, а й з Іршави, Мукачева, Ужгорода, Львова і навіть з Словаччини та Угорщини.
Святкове дійство розпочалося у Свято-Миколаївському храмі, який унікальний тим, що в ньому 26 вересня 2010 року знайшли одвічне пристанище мощі Миколи Чудотворця, які доставлені сюди з Італії. Знаковим є і те, що ікони іконостасу намалював основоположник закарпатської школи живопису Йосип Бокшай. Подивитися на них приходять не лише жителі району, області, а й з інших регіонів України.
Потім усі дружно завітали на святковий обід. А згодом під звуки духового оркестру присутні направилися до Доробратівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, де продовжилося святкування річниці села. До присутніх із словами вітання і побажання добра, щастя і всіх земних гараздів звернулися Доробратівський сільський голова Назар Коцовський, депутат районної ради, директор Доробратівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Володимир Білинець, голова районної ради Віктор Симканинець, голова райдержадміністрації Олександр Горін, голова ГО «Відродження і розвиток Доробратова» Михайло Садоха, відомий гуморист Володимир Рошко.
А потім відбувся святковий концерт. Свої пісні дарували присутнім солістка заслуженого академічного Закарпатського народного хору, переможець українських і міжнародних конкурсів Мирослава Копинець, відомий співак Сергій Савчук, вихованці хореографічного гуртка Чинадіївської школи мистецтв та учениця 9 класу Доробратівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Антоніна Васько.
Від підприємця Ганни Брич діти-напівсироти, діти-інваліди, діти із малозабезпечених сімей та діти учасників АТО одержали подарункові набори.
Свято села тривало до пізньої ночі.
– Усі залишилися задоволеними, – розповідає Назар Коцовський. – Доробратівчани – люди гостинні, привітні, чемні і доброзичливі. Ми дуже вдячні, що в цей день завітали до нас уродженець села, заслужений архітектор України Андраш Бідзіля, відомий композитор і диригент Василь Гайдук, народний художник України, лауреат Шевченківської премії Володимир Микита.
Гарний настрій, душевне задоволення присутнім піднесли ведучі Юрій Мельник і Марія Глеба.
Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар