Версія для друку Версія для друку

Учитель – це вічний учень

Ось і промайнув перший місяць нового навчального року. Літньої спеки, як і не було. Ранки стали прохолодним, поменшав день. Я і мої колеги вже незабаром будуть святкувати своє професійне свято – День вчителя.
Для Віри Іванівни Шабатури цей день буде таким, як завжди: напруженим, у спілкування з колегами, вчителями, учнями. Життя вчителя – це невичерпне джерело творчості та культури спілкування, педагогічного натхнення та бажання віддавати знання учням, – вважаю Віра Іванівна.
Учитель – це вічний учень. Особливо чітко Віра Іванівна зрозуміла цю істину, працюючи в школі вже майже 30 років.
Керівник закладу загальної середньої освіти є людиною неспокійною, адже завжди прагне до вдосконалення як себе самого, так і організації навчання в школі. Він не цурається впроваджувати освітні інновації і працює над своєю компетентністю. Як результат – підвищується якість освіти і з’являється безцінний досвід, яким він ділиться з усіма.
Заступник директора з навчально-виховної роботи Зарічанської ЗОШ І-ІІ ступенів Віра Іванівна Шабатура зазначає, що пошукова діяльність, спрямована на формування умінь і навичок щодо орієнтації в інформаційному просторі є суттєвою допомогою в реалізації навчально-виховного процесу в школі. Вони допомагають удосконалювати, оновити й підвищити якість освіти, а також налагодити спільні й обґрунтовані дії адміністрації навчального закладу та всього колективу, спрямовані на раціональне використання часу й сил усіх учасників освітнього процесу.
Шабатура В.І. народилася в селі Заріччя Іршавского району в дружній родині робітників, які невдовзі переїхали жити в місто Іршава. Тут Віра Іванівна закінчила другу міську школу. Активна, непосидюча, весела, товаристська, мала велику жагу до знань, тому і продовжила своє навчання в Івано-Франківську, в педагогічному інституті імені В.Стефаника. Після закінчення вузу Віра Іванівна працює в Зарічанській восьмирічній школі на посаді вчителя російської мови та літератури, де невдовзі була призначена на посаду заступника директора з навчально-виховної роботи.
Зі слів колег та учнів школи, жителів села Заріччя Віра Іванівна – педагог за покликанням і всю себе присвячує навчанню і вихованню дітей. Їй притаманна висока педагогічна майстерність, вона любить свою професію і намагається допомогти порадою кожному вчителю, учневі та батькам. Віру Іванівну щиро поважають в колективі та селі, прислухаються до її порад. Вона знає все про кожного працівника школи та учня. В необхідний момент завжди підтримає і спрямує в необхідне русло. Віра Іванівна уміє добре ставитися до людей, уміє давати поради, є надзвичайно людяною, її абсолютно не змінила посада. Вона дає своїм вихованцям не тільки знання з літератури. Водночас це є уроки людяності, етичності, високої моральності, пізнання себе. На кожному уроці вчителька розвиває творче мислення учнів, їх активність, формує свідоме ставлення до навчання. Як педагог вміло поєднує в собі професіоналізм, міцні знання та оптимальність їх застосування. Маючи значний напрацьований матеріал, постійно прагне до самовдосконалення як фахівця – словесника. Вона весь час в пошуках нового, багато зусиль віддає праці і надихає на творчість інших, згуртовуючи навколо себе однодумців.
В щоденній роботі велику увагу приділяє організації роботи з обдарованими дітьми. Підтримує тісні зв’язки з батьками та громадськістю села
Перебуваючи в творчому пошуку, вона віддає кожному з ким працює та спілкується, часточку свого серця, своєї безмежної любові до обраної справи, всі свої знання.

Ваш отзыв

Ваш коментар