Версія для друку Версія для друку

У МАЙСТРА СПОРТУ ВЖЕ СВОЇ УЧНІ

У борцівському середовищі як Срібної Землі так і цілої України ім’я знаменитого нашого тренера Ільгара Кулієва не тільки знане, але й шановане завдяки успіхам його вихованців. Проте останнім часом ми сповна можемо його презентувати нашим постійним читачам і як засновника окремої школи. У подібних товариств однією із основних характеристик є наявність у наставників не лише іменитих спортсменів, а і послідовників стилю та когорти тренерів.
Серед числа таких з повним правом можна сьогодні можна назвати Ольгу Полончак-Петровцій. Вона сама майстер спорту по дзю-до, чемпіон України. Займалася у Ільгара Кулієва одинадцять років. Її майстерність зростала з роками. Подолавши найвищі ступені, поборовши суперниць ця молода спортсменка вирішила реалізувати себе і в не менш складній сфері на борцівському килимі та й поза ним – передати свій набутий досвід уже своїм землякам у рідному селі. У Греблі вона відкрила при школі секцію боротьби.
Цими днями – 5-7-го жовтня в Ужгороді проходив відкритий чемпіонат України по дзюдо 2002-2994-го років народження спортсменів. Було більше ніж 600 учасників у кількох вагових категоріях. Широка географія запрошених спортивних клубів із України від Харкова – до Івано-Фпанківська та цілого ряду європейських країн – Франції, Чехії, Угорщини, Словаччини і Молдови.
Наші іршавські спортсмени продемонстрували відмінні навички, техніку боротьби, бійцівський характер. Слід відзначити, що найбільшого успіху добилася — дзюдоїста Єва Сандар у ваговій категорії до 52-х кілограм, саме вихованка Ольги Полончак-Петровцій. І хоча юна спортсменка поступилася у поєдинку за бронзу, проте слід врахувати, що її четверте місце – це із 82-ох учасниць. Таке при подібній конкуренції дорогого варте.
Доволі успішно виступили також і Вадим Томаш, Петро Каричковський та Валентин Єшек, відповідно, у вагових категоріях 70, 60 і 72 кілограми.

Михайло ІСАК.

Ваш отзыв

Ваш коментар