Версія для друку Версія для друку

Про хорошу людину пам’ятають завжди

Про хорошу людину і її добрі справи люди не забувають ніколи. Саме так можна сказати про нашого покійного сільського голову Загаття Василя Михайловича Максима, якого вже два роки немає серед нас. Його чесність, порядність, людяність, доброта і повага до людей викликали довіру в людей. І тому люди села Загаття та навколишніх сіл два рази обирали його сільським головою.
Він був палким любителем футболу. Захищав честь школи у шкільні роки, довгий час грав за команду села в першості району і області. Про таку людину не можна забувати.
Уже другий рік поспіль у селі Загаття проходить турнір з міні-футболу за перехідний кубок, присвячений пам’яті колишнього сільського голови Василя Михайловича Максима.
Участь у турнірі виявили бажання грати десять команд. Господарі турніру грали трьома командами. Інші команди прибули на турнір з сіл: Великий Раковець, Кам’янське, Климовиця, Негрово, Доробратово. Дві команди були з сусіднього Мукачівського району і представляли села Софія та Завидово.
Уже з перших ігор команд між собою почалася запекла боротьба за кубок і медалі першості. Міцним горішком для всіх виявилися гості з Мукачівщини, тобто з Софії та Завидова. Цікаву гру продемонстрували як господарі, так й інші учасники турніру. Але в будь-якій грі є переможці. До фінальної частини першості дійшли перша і друга команди Загаття та Софії і Завидова, які набрали в підсумку: команда №1 с. Загаття – 12 очок, с. Софія – 12 очок, с. Завидово – 10 очок, №2 с. Загаття – 8 очок.
У грі за 3-4 місця зустрілися сусіди: загатяни (команда №2) та завидівці. З рахунком 3:1 перемогу здобула команда с. Завидово.
У фіналі повторилося минулорічне дербі – гра між командами №1 с. Загаття та Софії. Свисток судді Михайла Сорокіна зафіксував перемогу господарів турніру з рахунком 3:0. Таким чином, кубок залишився у Загатті. Друге місце за командою с. Софія, третє місце за командою с. Завидово.
Кубок і медалі переможцям вручила дружина покійного Василя Михайловича Ганна Василівна Максим.
Слід відмітити, що організаторами цього дійства були: Михайло Цільо, Іван Якима, Сергій Чонговай, Михайло Яцура.
Щиру подяку від дружини і всіх вболівальників висловлюємо підприємцю Івану Ваську з Ільниці, виконкому сільської ради с. Загаття, місцевим підприємцям: Василю Габураю, Володимиру Худаничу, Володимиру Бровді, Віталію Данканичу, працівникам лісгоспу і всім тим, хто вніс свої кошти у проведення турніру.
Кращим гравцем турніру визнано: нападника команди №1 с. Загаття – Юрія Булезу, захисника з команди с. Софія – Михайла Оленчина, кращим воротарем – Ігоря Паука з команди №1 с. Загаття.
На оцінку «відмінно» провели суддівство Михайло Сорокін з с. Доробратово, Станіслав Шкіря та суддя-статист Іван Якима із Загаття.
Ну і, звичайно, яке свято у Загатті без бограча, який так смачно приготували і всіх присутніх частували Іван Лендєл та Іван Воробок.

Павло ДЕЛЕГАН,
житель села Загаття, від імені всіх футбольних вболівальників села.

Ваш отзыв

Ваш коментар