Версія для друку Версія для друку

Наші – на чемпіонаті Європи

З 19 по 23 вересня в м. Майя (Португалія) відбувся ХІХ European Goju-Ruy Karate-Do Federation Championship. В змаганнях взяли участь більше 1000 спортсменів з 17 країн Європи. В загальному заліку збірна України зайняла друге загальнокомандне місце (29 золотих, 21 срібну, 20 бронзових медалей), третє місце посіла збірна команда Румунії ( 17 золотих, 24 срібні, 27 бронзових медалей). На першому місці – збірна господарів чемпіонату, команда Португалії ( 42 золотих, 34 срібних, 67 бронзових медалей).
Збірну України на чемпіонаті представляли 80 спортсменів з різних областей, серед яких Закарпатська область була представлена вихованцями СК «Самурай» м. Іршава, (тренер – Віталій Бровдій), які внесли свій вклад у загальний залік збірної:
Костик Андріан – 1 золота, 1 бронзова;
Балега Ірина – 1 срібна, 1 бронзова;
Баран Вадим – 1 срібна, 1 бронзова;
Буряк Дмитро – 2 бронзові;
Куцик Артем – 1 бронзова;
Барані Артур – 1 бронзова;
Пройшовши атестацію та отримавши сертифікат судді міжнародного класу EGKF, тренер Бровдій Віталій був включений до складу суддійського корпусу чемпіонату.
Окрім змагань, спортсмени мали нагоду також цікаво і з користю відпочити, відвідавши у місті Руст (Німеччина) один з найбільших парків розваг – Europa Park, відпочити на пляжі у м. Сан-Себастьян (Іспанія), насолодитися купанням в Атлантичному океані (м. Порто, Португалія), цікавими та пізнавальними екскурсіями Барселоною (Іспанія) та Міланом ( Італія).
Юні «Самураї» вкотре доказали, що можуть достойно представляти Україну на міжнародних змаганнях високого рівня!!!

Ваш отзыв

Ваш коментар