Версія для друку Версія для друку

Азартний наступ юних

Особисто-командний кубок Закарпатської області з шашок-100 проведено в Іршавському міському Центрі позашкільної освіти.
Є види спорту, в яких виступають на рівних учасники різного віку. До таких належать і шашки. Так вийшло і цього разу. Разом з поважними спортсменами, в яких колосальний досвід виступів, взяли участь і юні спортсмени, вихованці шахово-шашкового клубу “Вікторія” міського Центру позашкільної освіти. Не перший раз юні беруть участь в подібних змаганнях, дехто з них навіть боровся за медалі, але такого масового потужного натиску юних ще не було.
Сім турів швейцарської системи принесли кілька цікавих сюрпризів. В першому турі програє багаторазовий чемпіон області Георгій Плавайко, несподівано втратив очки в другому турі фаворит змагань Богдан Роман, набирає очки юна Катерина Мойсей. Претендентів на друге-четверте місця було три. На фініші вони мали однакову кількість очок – по 10. По додаткових показникам їхні місця такі: Богдан Роман – другий, третьою стала Катерина Мойсей, Богдан Юрченко – четвертий. А перше місце виборов Сергій Скоблей, який в дуже напруженому поєдинку зумів виграти в лідера і на одно очко випередити переслідувачів. Це перший значний успіх юного спортсмена на обласних змаганнях серед дорослих. Відмічені учасники і по різним групам. Серед жінок призерами стали Катерина Мойсей, Марта Юріна, Анастасія Панич. Трійка ветеранів-чоловіків має такий вигляд: Василь Тіводор (Виноградове), Геогрій Плавайко (Мукачівський район), Михайло Яцканич (Виноградове). Серед наймолодших дівчат кращою визнано Анастасію Панич, другою стала Неля Повх, Ангеліна Гришин – третя. Юний хлопчик Ігор Гуляна виступив з піднесенням, забрав очки від лідерів і лише брак досвіду і працездатності не дозволив вибороти одну з нагород в загальному заліку. Ігор – перший серед юних. Андрій Кравець на другому місці, третім визнано Ромчика Подолюка.
В командному підсумку Кубок Закарпаття з шашок-100 виборола команда “Вікторія” Іршавського міського Центру позашкільної освіти (Сергій Скоблей, Богдан Роман, Катерина Мойсей).
Анатолій Вайда

Ваш отзыв

Ваш коментар